Kripto Para
Trend

Sand Coin Geleceği

Sand Coin Geleceği Hakkında Görüşlerimiz

Sand Coin Geleceği

Sand coin geleceği tüm yatırımcıların yakından ilgilendiği bir konudur. Başarılı projeleri bulunan coinler arasında yer alan Sand coin birçok yatırımcısı ile yolunda devam etmektedir. 2022 senesinin Haziran ayında %22,38 değer kaybına uğrayan coin birtakım haberler ile yeniden ilgi görmeye başladı. Birçok yatırımcı için sand coin ileriye yönelik olarak değerlendirilebilecek coinler arasında yer alıyor.

İyi haberler gelse de bazı haberlerin yalan olduğunun anlaşılması Sand coine yine değer kaybettirmiştir. 2022 senesinin tüm aylarında coin eksilerle ve artılarla ayakta durmaya çalışmıştır. Ancak piyasanın genel gidişatından da Sand coinin etkileneceğini söylemek mümkündür. 2021 Kasım ayında çok yükselerek yatırımcısına çok iyi kazanç getiren coin günümüzde düşük fiyatlarda seyrediyor. Bu bakımdan Sand coin geleceği yatırımcısı tarafından oldukça merak ediliyor.

sand coin geleceği
sand coin geleceği

Sand Coin Nedir?

Sand coin geleceği konusunda araştırma yapıyorsanız mutlaka öncelikle coin hakkında bilgi edinmeniz gerekir. Sand Coin projesi, hangi borsalarda olduğu gibi konular bir coin yatırımcısının bilmesi gerekenler arasında yer alıyor. Sand coin hakkında sizlere şu bilgileri vermek mümkün olabilir:

 • Sand coin, The Sandbox ekosistemi içerisinde yer alan bir coindir.
 • ERC-20 tabanlı bir token olduğunu söylemek mümkündür.
 • Proof of Stake konsensüsünü kullanan Sandbox içerisinde yer alır.
 • Bu platformla etkileşim kurmayı düşünen kullanıcılar arasında sürekli bir ekonomi sağlayabilmek için sand coin dışında 2 adet token türü daha bulunmaktadır.
 • Bunlardan birincisi Land, diğeri ise Assets’tir.
 • The Sandbox içerisinde en fazla kullanılan ise Sand Coin olarak öne çıkar.

Bu coin ile birlikte kullanıcılar birçok işlemi kolaylıkla yapabilir. Bunlardan birincisi Sandbox platformuna erişmektir. Bir diğeri ise yönetişimdir. Aynı zamanda staking yapmaya uygun bir coin olduğu söylenebilir. Sand coin geleceği bu bakımdan oldukça önem taşır.

Sand Coin Projesi Nedir?

Sand coin geleceği hakkında detaylı bilgiye sahip olabilmek için projesini bilmek gerekir. Sandbox, Pixowl’un kurucu ortakları olarak bilinen Sebastien Borget ile Arthur Madrid tarafından bulunmuştur. Ethereum blok zincirinde oyun deneyimleri yaşatmayı amaçlamaktadır. Başarılı bir meteverse projesi olduğu söylenebilir. Aynı zamanda NFT de buna dahildir. Sandbox en fazla Adroid ve iOS cihazlarla yüksek indirime sahip oyunlar arasındadır. Hiti son derece yüksek denilebilir. Şuanda yalnızca Ethereum ve Solana blok zincirinde yer alan bir coin olduğunu söylemek mümkündür.

 

Sand Coin Hangi Borsalarda Var?

Sand coin alabilmek için bulunduğu borsaları seçmeniz gerekiyor. Sand Coin’in bulunduğu borsalar arasında şunlar yer alıyor:

 • Bitstamp
 • Kraken
 • KuCoin
 • Bybit
 • FTX
 • Huobi
 • Binance

Borsaları üzerinden bu tokeni alabilmek mümkün olmaktadır. Yüksek standartlarda coinler arasında yer alan sand coinin birçok yatırımcısı bulunmaktadır. Bu nedenle uzmanlar da bu coin için olumlu yorumlarda ve analizlerde bulunmaktadır.

 

Sand Coin Nasıl Alınır?

Sand coin satın almak istiyorsanız ilk olarak listelenmiş olduğu borsalarda kendinize bir cüzdan hesabı açmanız gerekiyor. Bu cüzdan hesabını açtıktan sonra borsaya para yatırımı yapmalısınız. Para yatırdıktan sonra hangi para türünde almak isteğinize karar vermeniz gerekiyor. SAND/USDT olarak almak istiyorsanız yatırılan parayı ilk olarak USDT cinsine çevirmeniz gerekiyor.

Sonrasında coinin kendi sayfasını açmalı ve buradan AL kısmına girmelisiniz. AL kısmında limit alışı, piyasa alışı gibi detaylar bulunur. Eğer daha düşükten alım yapmak istiyorsanız limit kısmına hangi değere geldiğinde almak istiyorsanız o değeri yazmalısınız. Alt kısımlara da almak istediğiniz miktarları yazmalısınız. Eğer hemen almak istiyorsanız piyasa alışı kısmını tıklamanız gerekiyor. Bu şekilde anlık olduğu fiyattan alınabilir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu