Teknoloji

Shiba Inu Muhteşem Yükselişi

Kripto para piyasası son günlerde kötü bir grafik ile ilerliyordu. Geçtiğimiz haftalarda 67 bin dolar ile en yüksek seviyeye ulaşan Bitcoin, kritik eşiğin altında sarktı. Öte yandan satışların piyasanın geneline yansıdığı gözlenirken, Shiba Inu yükselişi ile yatırımcıların ilgisini şimdiden çekmeye başladı. Sadece 5 gün içinde yüzde 116 değerlenen Shiba Inu rekor kırdı.

 

CoinGecko’ya göre, başka bir meme kripto para birimi olan dogecoin’den ilham almış gibi görünen parodi kripto para birimi, son 24 saatte neredeyse %30 arttı. ABD’de sabahın erken saatlerinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığından bu yana kazanımlarının bir kısmını geri aldı, ancak piyasa değerine göre 11. en büyük dijital para birimi olmaya devam ediyor.

New Delhi (CNN Business) : Shiba Inu coin Çarşamba günü yeni bir rekor kırdı ve geçen yıl boyunca %60.000.000’un üzerinde bir artış yaşadı.

Geçen yıl piyasaya sürülen token, son yedi gün içinde yaklaşık %100 arttı ve şu anda yaklaşık 26 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip.

Dogecoin gibi, shiba inu madeni parası da maskotu olarak Shiba Inu köpeğine sahiptir. Ani yükselişi bazı yatırımcıları bir gecede milyoner yaptı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu