Kripto Para

Shiba Inu’nun kurucusu tüm tweetleri ve blogları sildi

Meme coin Shiba Inu'nun kurucusu Ryoshi adıyla anılır; onun hakkında çok az şey biliniyor. Bitcoin'in kurucusu Satoshi Nakamoto'ya benzer şekilde, anonim kalırlar.

Ryoshi takma adını kullanan meme coin’in kurucusu Shiba Inu , Twitter hesabını tüm tweet’lerden sildi ve kripto para biriminin ilki olan ‘All Hail the Shiba’ da dahil olmak üzere blog gönderilerini sildi.

Shiba Inu’nun kurucusu Ryoshi adını kullanıyor, ancak kripto para yaratıcısı hakkında çok az şey biliniyor. Bitcoin’in kurucusu Satoshi Nakamoto’ya benzer şekilde, anonim kalırlar.

shiba
shiba

SHIB ilk olarak Ağustos 2020’de merkezi olmayan bir meme jetonu olarak oluşturuldu. Ryoshi, oluşturulduktan sonra, tüm SHIB’nin yüzde 50’sini Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin’e verdi. Buterin, bu süreçte 410 trilyon SHIB yakmanın yanı sıra SHIB koleksiyonunu bağışladı.

Ryoshi ayrıca Shiba Inu ekosisteminde başka bir kripto para birimi olan LEASH’ı yarattı.

“Önemli biri değilim ve bir gün haber vermeden gideceğim. SHIBA’yı alın ve frenlere doğru yolculuk edin, ”dedi Ryoshi, Medium’da.

Başka bir yazı, “Her Shibarmy Ryoshi’dir. Birini değil, Shibarmy’nin görkemini temsil ediyor!”

Dört shiba blogunun tamamı Medium platformunda da silindi.

Ryoshi’nin Twitter profil resmi, ünlü Tibetli şair ve yogi Budist Jetsun Milarepa olarak değiştirildi. Ayrıca, Twitter tanıtıcısındaki başlık resmi, bulutun üzerinde ‘yarım ay’ olarak değiştirildi.

SHIB kurucusunun biyografisinde daha önce “SHIB and LEASH Founder” yazıyordu. Bunu insanlar için yapıyoruz.” Eski biyografiyi, tweet’leri ve blogları sildiği için Twitter biyografisi artık boş.

Bu arada, baş geliştirici Shytoshi Kusama bir blog yayınlayarak Ryoshi’nin projeyi ilerletme kararlılığını yineledi.

“Ryoshi’nin anonim kalması ve Shib’in yönüne dair hiçbir girdisi olmaması etiği, mitosumuzu daha da mistik ve etkileyici kılıyor. Hiç yoktan inşa ettik, bir liste için asla bir takas ödemedik ve katlanarak büyüyerek “meme” belirteçlerinde devrim yarattık” dedi.

İlginizi çekebilir: NFT ‘de Kara Para Aklama Olayları Artış Gösteriyor.

“Shib, Leash, Bone, Treat, ShibaSwap, Shi, Shibarium. Ayrıca ShibaZone’da ve nihayetinde Shibacon’da gördüğümüz gibi YEREL Shib alanları (toplantılar) kavramına da dikkat edin. Bana göre, bu son iki yön, büyümemizin bir parçası ve diğer tüm projelerimiz, yukarıdakilerden bir veya daha fazlasını destekliyor veya kullanıyor ”diye ekledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu