Kripto Para

Solana’da Piyasaya Sürülecek En Yeni Proje Olan SolMad Ile Tanışın

Solana Zinciri üzerinde gelişmeye hazırlanan SolMad, göçebelerin yok olma, küresel ısınma ve doğal afetlere karşı kendilerini hayatta tutmak için topluluk, toprak ve kaynak arayışı içinde seyahat ettikleri Solana-ayetinde bir NFT koleksiyonudur. SolMad, kullanıcılarını topluluk odaklı işbirliği, toplu inşa ve birliktelik yolculuğuna çıkaracak. 

SolMad’ın Hikayesi 

Her şey Gisana’nın derinliklerinde başlıyor… akıllı ve kullanışlı kabilelerden oluşan bir topluluktan oluşan SolMad, seyahat ettikleri ve içinde yaşadıkları çeşitli ekosistemlerde zorlu hava koşullarıyla karşı karşıya. Bunların arasında, yapabilecekleri değerli kaynaklar ve eserler var. seyahatlerinde çeşitli şehir ve kasabalarda madencilik ve ticaret yapmak.

Birlik içinde hareket eden bu topluluklar, birbirlerini yaşatmak için birlikte çalışırlar ki bu her zaman mümkün değildir. Güçlü ve değerli kaynakları toplamak için zorlu koşullarda hayatlarını riske atıyorlar. Bununla birlikte, SolMad kabileleri her zaman birbirini destekleyen sıkı sıkıya bağlı bir topluluktur.

solana

Meraklı doğası ile SolMad, gelişmiş navigasyon becerileri ve araçları sayesinde gizli ve yasak yerleri bulma yeteneğine sahiptir. Genellikle yürüyerek veya deve, at veya alpaka gibi hayvanlarla seyahat ederler. Ayrıca vagonlar, vardos veya mobil evler gibi normal ulaşım modlarıyla seyahat etme eğilimindedirler. SolMad hiçbir şey tarafından durdurulmaz; hatta genellikle kanolarda veya mavnalarda yaşayarak suda seyahat ederler.

SolMad genellikle kristaller veya metal cevherleri, ipekler, boyalar ve hatta heykelcikler veya heykelcikler gibi değerli eserler veya kaynaklar toplar veya elde eder! Nereye gittiklerine bağlı olarak SolMad meyve, balık ve baharatlarla da karşılaşabilir. Bu değerli varlıklar, çevrimdışı ortaklıklar yoluyla evrendeki ödüller için açık artırmayla satılabilen şeylerdir.

Kumarhaneler, SolMad toplulukları içinde yeniden bağlantı kurmanın eğlenceli bir yolu olarak başladı, ancak kısa süre sonra onların eğlenceli ve bağımlılık yapıcı oyunlarından bahseden topraklar arasında yayıldı ve diğer gezginlerin ve turistlerin şehirlerinin rahatlığını terk edip bu kumarhaneleri ziyaret etmeye cesaret etmelerine neden oldu.

SolMad’in nazik ve hayırsever doğası gereği, oyunlar adil ve eğlence için oynanıyor, ancak büyük, açgözlü şehirler buna büyük ölçüde karşı çıkıyor.

Binance Nasıl Kayıt Olunur 2022

Nasıl Çalışır

SolMad, 10.000 NFT’nin deflasyonist bir koleksiyonudur. Tüm büyük göçebe kabileler gibi SolMad da hareketlidir . Anlatı, geniş, zengin ve katılımcıların sadece toplayıp büyümekle kalmayıp aynı zamanda bir topluluk olarak etkileşime girip eğlenmeleri için sınırsız yeteneklere sahip daha geniş bir dünyaya doğru büyümeye devam edecek!

SolMad dört benzersiz kabileden oluşur: Panuk, Zuberi, Mira, Briar

Bunun yanı sıra, proje ayrıca, SolMad topluluklarının para birimi ve Gisana’daki fayda para birimi olan maksimum 100.000.000 $ BEADS arzına sahip olacak. Proje gelişmeye devam ettikçe, belirteç, sonsuz bir kullanım durumu listesi için hızla benimsenecektir.

SolMad’ın hedefi, Solana Mobile ekosistemini oluşturmaya ve yatırım yapmaya odaklanan bir DAO geliştirmektir. DAO paydaşları, ürün testlerine, airdrop’lara ve ürün betalarına erken erişim elde edecek.

Yol Haritası

screenshot 2022 08 10 at 120722

Projenin yol haritası zamanla değişebilir, ancak ekip üstün bir ürünü zamanında ve verimli bir şekilde sunabilmekten gurur duyar.

Planları şöyle:

Nane Öncesi

 • topluluk binası
 • Akıllı sözleşme ve proje denetimi
 • İşbirlikçi ortaklıklardan oluşan bir boru hattı oluşturun

nane

 • 10.000 NFT’nin nane lansmanı

Nane Sonrası 

 • İkincil pazar yeri listesi
 • Projenin ilk inşa öncelikleri hakkında topluluğa duyuru
 • Topluluk katılımı (irfan keşfi)
 • Hazine yönetimi başlıyor
 • Gelecekteki token ürün geliştirme için stake teşviklerinin tanıtılması

Ekip ayrıca, katılımcılar için potansiyel jeton airdroplarının yanı sıra gelecekteki koleksiyonları da başlatmayı planlıyor.

NFT Yardımcı Programı

SolMad ekibi, Solana mobil alanında inşa etmeye ve yatırım yapmaya başlamayı hedefliyor. Bu görevi başlatmak için SolMads koleksiyonu zaman içinde aşağıdaki yardımcı programları içerecek:

 • Telif hakkı deflasyonu ve LP desteği
 • Bir Solana mobil odaklı DAO
 • Çekiliş ödülleri IRL ve açık artırmalar
 • Kumarhane – tehlikede olan USDC’nin hakim olduğu ödüllerle oyun oynamayı düşünün
 • NFT varlık satın alma ve getiri oluşturma
 • Yükseltilecek kaynak satın alımları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu