Teknoloji

Sony State of Play: Dijital koleksiyonlar, yeni oyunlar ve daha fazlası duyuruldu

Sony, dün gece yıllık oyun etkinliği Sony State of Play’e ev sahipliği yaptı. Etkinlikte şirket, önümüzdeki aylarda PS4 ve PS5’e gelecek bir dizi yeni oyunun fragmanlarını duyurdu. Ayrıca bize dijital koleksiyonları hakkında bir fikir verdi. Sony’nin State of Play etkinliğinde duyurduğu her şey burada.

playstation, god of war ragnar k güncellemesi alıyor

PlayStation, God of War Ragnar k güncellemesi alıyor

State of Play etkinliğinde Sony, God of War Ragnarok’un fragmanını sergiledi. Ayrıca oyunun 9 Kasım 2022’de PS4 ve PS5’e geleceğini duyurdu. Buna ek olarak şirket, sınırlı sayıda üretilen God of War Ragnarök DualSense kablosuz denetleyicisini ortaya çıkardı. Sınırlı sayıdaki DualSense kablosuz kontrol cihazı, 27 Eylül’den itibaren ön siparişlerle 9 Kasım’da satışa sunulacak.

2 / 11
synduality duyuruldu

Synduality duyuruldu

Sony, Bandai Namco Entertainment Inc ile birlikte Synduality adlı yeni bir bilimkurgu üçüncü şahıs nişancı oyunu duyurdu. Şirket, “Synduality, zehirli yağmurun ve deforme olmuş yaratıkların dünyaya zarar verdiği, sizin ve AI ortağınızın birlikte çalışmanın ve insanlık için kaybedilen toprakları geri almanın bir yolunu bulması gereken distopik bir gelecekte geçiyor” dedi.

3 / 11
ronin'in yükselişi duyuruldu

Ronin’in Yükselişi duyuruldu

Sony, Team Ninja ile birlikte Rise of Ronin adlı yeni bir oyun duyurdu. Oyun, 19. yüzyılın sonlarında Japonya’da geçen savaş odaklı bir açık dünya aksiyon RPG oyunudur. Şirket, oyunun fragmanını sergilerken bir lansman tarihi paylaşmadı.

4 / 11
project eve, stellar blade oluyor

Project Eve, Stellar Blade oluyor

Etkinlikte Shift Up Corp, Eylül 2021’de PlayStation Showcase’de ilk kez görücüye çıkan Project Eve fragmanını açıkladı. Fragman, yeni karakterler ve bu hikayedeki rolleri hakkında ayrıntıları paylaşıyor. Ancak şirket, oyun için bir lansman tarihi paylaşmadı.

5 / 11
dijital koleksiyonlar playstation stars'a geliyor

Dijital Koleksiyonlar PlayStation Stars’a geliyor

Sony, bu yılın başlarında PlayStation Stars sadakat programını duyurdu. State of Play etkinliğinde Sony, oyuncuların PlayStation Stars aracılığıyla kazanabilecekleri dijital tahsil edilebilir ödüllere ilk kez baktı. Sony, bu koleksiyonların yalnızca PlayStation Stars aracılığıyla satışa sunulacağını ve bazı durumlarda geçmiş etkinlikleri, başarıları veya ürün sahipliğini anmanın bir yolu olarak sunulacağını söyledi. Şirket, “Koleksiyon eşyaları kazandığınızda, bunları PlayStation Uygulaması içinde sanal bir vitrinde düzenleyebilir ve isterseniz, koleksiyonlarınızı PSN profilinizde arkadaşlarınıza gösterebilirsiniz” dedi.

6 / 11
hogwarts legacy, playstation'a özel bir özellik kazanıyor

Hogwarts Legacy, PlayStation’a özel bir özellik kazanıyor

Etkinlikte, WB Avalanche, 10 Şubat 2023’te piyasaya sürülecek olan Hogwarts Legacy için PlayStation’a özel bir görev olan The Haunted Hogsmeade Shop’u duyurdu. Oyun yapımcısı ayrıca, oyuncuların Hogwarts Legacy’nin yükseltilmiş sürümlerinden birini seçerek, oyuncuların Oyunda uçan bir Thestral bineği almanın tek yolu da dahil olmak üzere ek oyun içi kozmetiklere erişim kazanacak. Digital Deluxe Edition ayrıca 72 saatlik erken erişime ve oyuncuların PS4 sürümünden PS5’e yükseltmesine olanak tanıyan bir dijital nesiller arası yükseltmeye sahiptir. Hogwarts Legacy için tüm ön siparişler Onyx Hippogriff bineğini alacak.

7 / 11
pacific drive ortaya çıktı

Pacific Drive ortaya çıktı

Sony’nin State of Play etkinliğinde Ironwood Studios, Pacific Drive adlı yeni bir oyun ortaya çıkardı. 1955’te geçen, koşu tabanlı birinci şahıs sürüş hayatta kalma oyunudur. Pacific Drive, 2023’te PlayStation 5’e gelecek.

8 / 11
like a dragon: ishin'in çıkış tarihi belli oldu

Like a Dragon: Ishin’in çıkış tarihi belli oldu

Sony’nin State of Play etkinliğinde RGG Studio, Like a Dragon: Ishin!’in Şubat 2023’te tüm dünyada piyasaya çıkacağını duyurdu.

9 / 11
demeo playstation'a geliyor

Demeo PlayStation’a geliyor

Resolution Games, Demeo’nun 2023’te PlayStation VR2 ve PlayStation 5’e geleceğini duyurdu.

10 / 11
star wars: tales from the galaxy s edge enhanced edition playstation'a geliyor

Star Wars: Tales from the Galaxy s Edge Enhanced Edition PlayStation’a geliyor

Etkinlikte ILMxLAB, Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge – Enhanced Edition’ın 2023’te PlayStation VR2’ye geleceğini duyurdu.

11 / 11
sony state of play tekken 8 geliyor

Tekken 8 geliyor

Son olarak Bandai Namco Studio, Tekken 8’in PlayStation 5 için üretimde olduğunu doğruladı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu