Teknoloji

Sony Yeni Oyun Markası InZone’u Duyurdu

InZone'un mevcut serisi, PlayStation'a özel özelliklere sahip iki oyun monitörü ve kablolu ve kablosuz oyun kulaklığı teklifini içeriyor.

Sony, PlayStation’ın ötesinde oyun çevre birimlerini piyasaya sürecek yeni bir oyun markası InZone’u duyurdu. InZone’un mevcut serisi, PlayStation’a özel özelliklere sahip iki oyun monitörü ve kablolu ve kablosuz oyun kulaklığı teklifini içeriyor. Bu ürünlerin tümü PlayStation, PC ve hatta Xbox oyuncularına yöneliktir.

Sony InZone Oyun Monitörleri – Sony InZone M9 Ve InZone M3

sony

Sony, TV’leri, Kameraları, ses cihazları ve hatta akıllı telefonları ile tanınır. Tüketici monitörlerini piyasaya sürmelerinden bu yana bir süre geçti, en son piyasaya sürdüklerinden bu yana neredeyse yirmi yıl geçti. InZone M9, 144 Hz yenileme hızına sahip 27 inç 4K HDR akıllı bir monitördür. Tam dizi yerel karartma (FELD) ile LED arka aydınlatma da dahil olmak üzere bir dizi özellik ile birlikte gelir. Bu, VESA DisplayHDR 600 sertifikasına ve iddia edilen yüzde 95 DCI-P3 kapsamına ektir.

Konsol oyuncuları için InZone M9, Sony’ye göre (en azından Sony PlayStation 5 ile) “ilk kurulum ve HDR ayarlarını [optimizasyon] sırasında monitörü otomatik olarak tanıyan” Otomatik HDR Ton Eşleme’yi destekler.

Silinen Dosyaları Kurtarma

Sony’den yapılan duyuruda, “Ek olarak, PlayStation 5’te film izlerken ve oyun oynarken Oyun Modunda monitör otomatik olarak Sinema Moduna geçecek” dedi.

InZone M9’un yanı sıra, 240 Hz yenileme hızına sahip 27 inç FHD ekran olan InZone M3’e sahipsiniz. M9’dan farklı olarak M3, minimum 400 nit parlaklık ve yüzde 99 sRGB’de daha küçük renk iddiasıyla daha az VESA DisplayHDR sertifikası vaat ediyor. Bu monitörlerin her ikisi de KVM monitörleridir, yani tek bir monitörle iki PC kullanabilirsiniz.

Hem M9 hem de M3 yıl içinde satışa sunulacak, M9 900 $, M3 ise 530 $ fiyatla satışa sunulacak.

Sony InZone Oyun Kulaklıkları – Sony InZone H9, InZone H7 Ve Inzone H3

inzone h9

Sony InZone H9 ve H7 kablosuz oyun kulaklığı iken H3 kablolu bir oyun kulaklığıdır. H9 ve H7’nin her ikisi de 40 mm sürücülerle gelir ve H9’un iddia edilen pil ömrü 32 saat iken, H7’nin 40 saati vardır. H3 ayrıca 40 mm sürücülerle birlikte gelir ancak kabloludur.

Her üç kulaklık da 360 derecelik uzamsal sesi destekleyecek. PC’ler için not, Windows 10 ve üstü ve bir USB-A bağlantı noktasına ihtiyacınız olacak. PS5 için üçü de PS5 Tempest 3d AudioTech’i destekleyecek.

Sony InZone H9 300$, H7 230$ ve H3 100$ fiyatla satışa sunulacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu