Kripto Para

Spell Token Projesi Nedir? Spell Token Fiyatı, Geleceği, Spell Token Grafik Yorumları

Spell Token Projesi Nedir? Spell Token Fiyatı, Geleceği, Spell Token Grafik Yorumları, Spell Token Satın Alınır Mı?

Spell Token, son dönemlerde projesi ile ön plana çıkmayı başardı. Popülerlik yakalamayı başaran Spell Token, güçlü duruşu ile de birçok farklı dönemde yatırımcılarına kazandırdı. Kripto borsasına yeni giriş yapanlar kadar, yıllardır bu alanda işlem yapanların da merak ettikleri Spell Token nedir, Spell token alınır mı? Gibi soruları sizler için yanıtlıyoruz.

Spell Token (SPELL) Güncel Fiyat Bilgisi

Aşağıdaki tabloda 1 Spell Token fiyatının kaç TL olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

Spell Token (SPELL) Projesi Nedir?

Spell Token projesi DeFi altyapı sistemi üzerine kurulmuş olan bir projedir. Kripto para projeleri arasında yer alan Spell Token projesi, Ethereum ağı üzerinden çalışır. Kullanıcıların birbiri arasında doğrudan varlık transferi yapabilmeleri için tasarlanan proje, kullanıcıların kazançlarını artırmalarına ciddi oranda yardımcı olur. Bunun yanı sıra Spell Token projesi ücretlerin azaltılması ve likidite madenciliğine izin vermesi gibi avantajları ile de oldukça beğenilir.

Projenin Amacı ve Teknik Makale

Spell token projesi amacı kredi kullandırma işlemlerinde akıllı sözleşmelerden yardım almak ve kullanıcılara bu işlemleri sırasında daha güvenli bir ortam sunmaktır. Verimli olduğu kadar düşük maliyetli olması nedeni ile de listelerde üst sıralarda yer alan Spell token projesinde ana hedef, likidite sağlayıcıların gelirlerini kolay yoldan artırmaktır.  Spell Finance şirketi ortaya çıkarttığı bu proje ile DeFi ekosisteminde daha kullanıcı dostu bir ortam yaratmayı amaçlar.

Spell Token Projesi Hangi Ülkenin, Kurucuları Kim?

Spell Token projesinin ortaya çıkış tarihi 2021 yılıdır. Spell Token projesi Amerika birleşik Devletleri’nde kurulmuş ve Spellbook Al. INC firması tarafından geliştirilmiştir. Spell token kurucuları arasında;

 • Ryan Allis
 • Michael Beller
 • Serkan Piantino

Gibi isimler yer alır.

SPELL Coin Nedir?

Spell coin, Spell platformunda resmi olarak kullanılan para birimidir. Platform içerisinde yapılan her türlü işlemde Spell Token kullanılır. Spell jeton, ekosistemin yerel para birimi olarak tanımlanır. Bu doğrultuda platform içerisinde geçerli olan tek ödeme birimidir.

Spell tokene sahip olanlar, platform içerisinde gerçekleşecek her türlü oylama ve diğer finansal işlemlerde ellerinde bulunan tokeni kullanabilir. Bunun dışında kullanıcılar sahip oldukları Spell tokenleri stake ederek de kazanç elde edebilir.

SPELL Coin Yorum

Spell token yorumları, yatırımcıların yatırımlarını şekillendirmelerine yardımcı olur. Yeni yatırımcılar ve sisteme önceden dâhil olanlar, yapacakları kısa araştırmalar ile Spell token yatırımlarına yön verebilir. Protokol içerisinde yer alan her türlü hizmet Spell yorumları ile doğru zamanlarda yatırımcıların kâr sağlamalarına yardımcı olur.

SPELL Coin Geleceği

Spell coin geleceği diğer birçok kripto coin projesi gibi gelecekte de umut vaat etmektedir. Büyük bir potansiyele sahip olduğu belirtilen Spell token projesi, hızlı büyüme ve benimsenme gibi kriterler değerlendirildiğinde yatırımcılara güven verir. Akıllı sözleşmelere dayanması ve merkezi bulunmayan projeler arasında yer alması nedeni ile birçok yatırımcı, Spell token yorumları konusunda olumlu açıklamalarda bulunmuşlardır.

Spell coin geleceği, token projesinin gelecekte yapacağı yeni çalışma ve geliştirmelere bağlı olarak şekillenir. Ancak kripto para piyasasındaki ani düşüşler ve piyasanın durgun dönemleri mutlaka önceden analiz edilmeli ve yatırımlar bu doğrultuda yapılmalıdır.

SPELL Coin Fiyat Tahminleri 2023, 2024, 2025,

Spell coin fiyat tahminleri yakın dönemde ve uzak dönemde kripto para piyasalarının geleceği durum göz önüne alınarak yapılır. Uzman kripto analistlerinin Spell token fiyat tahminleri ve ilerleyen yıllarda token projesinin geleceğe dair yaptıkları önemli açıklamalar şöyledir;

 • Ambcrypto Spell Coin tahminleri: Bu platform tokenin 2023 yılında 0,0008 Dolar seviyelerinde kalacağı fikrine hâkimdir. Gelecek dönemlere ilişkin ise token değerinin 2025 yılında 0,15 Dolar seviyelerine kadar yükseleceği şeklindedir.
 • CoinCodex Spell Coin tahminleri: Platformun önde gelenleri Spell tokenin 2023 yılı sonuna kadar 0,00080 Dolar seviyelerine geleceği fikrini savunur. Tokenin 2024 yılında 0, 0002 Dolar seviyelerine geleceği tahmin edilmektedir.
 • PricePrediction Spell Coin tahminleri: Analistler geçmiş dönemlerde yapılan analizleri de göz önünde bulundurarak tokenin 2024 yılında 0,002 Dolar seviyelerine geleceğini düşünmektedir.

Spell Token Projesinin Benzersiz Özellikleri ve Avantajları

Spell token avantajları ve dezavantajları aşağıdaki şekilde sıralanabilir;

 • Spell token projesi DeFi odaklı olarak hizmet verir.
 • Spell Token DAO ekosistemi içerisinde yer alır. Bu sayede kullanıcıların her biri işlemlerde doğrudan hak sahibidir.
 • Spell Token yenilikçi teknoloji özelliklerine sahiptir. Bu sayede farklı Ethereum tabanları üzerinden de erişime açıktır.
 • Spell Token topluluk odaklı olacak şekilde geliştirilmiştir. Her kullanıcı platformun geliştirilmesinde söz sahibi olabilir.

Spell Token Projesi Güvenilir mi, İyi Bir Yatırım Mı?

Spell Token projesi güvenilir mi sorusuna verilecek yanıt yatırımcıların yatırım miktarlarının belirlenmesinde önemli bir ölçüttür. DeFi projelerinde güvenlik en önemli kriterdir. Bu açıdan gerekli güvenliği sağlayan projeler yoluna kararlılık ile devam eder. Güvenliğe önem veren Spell token akıllı sözleşmeler ve protokoller ile güçlü şekilde yoluna devam etmektedir.

Spell Token (SPELL) Coin Güncel Fiyat Bilgisi

Spell token coin güncel piyasa bilgileri şu şekildedir;

 • Spell Token güncel piyasa fiyatı: 0,000470 Dolar
 • Spell Token Toplam Arz miktarı: 196.008,739,620,000 Adet
 • Spell Token Maksimum Arz miktarı: 196.008,739,620,000 Adet
 • Spell Token ATH Değeri: 0,07515 Dolar (2021)
 • Spell Token ATL Değeri: 0,0005109 Dolar (2022)

SPELL Coin Hangi Borsalarda Var?

Spell coin hangi borsalarda var? Sorusuna yanıt arayanlar için tokenin işleme açıldığı piyasalar şöyledir;

 • KuCoin
 • Binance
 • Paribu
 • Paribu TR
 • Binance TR
 • Kraken
 • Huobi Global
 • ByBit
 • IO

SPELL Coin Nasıl Satın Alınır?

Spell token nasıl alınır? Sorusuna yanıt arıyorsanız tokenin listelendiği borsaları inceledikten sonra herhangi bir borsaya kayıt olmanız ve hesap açmanız yeterlidir. Ardından kripto uygulamasına, aktif olan herhangi bir banka hesabınız üzerinden fon aktarabilir ve SPELL Coin satın alma işlemlerinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu