Teknoloji

Steve Jobs’un kızı Instagram’da bir meme ile iPhone 14’ü trolledi

Eve Jobs, kareli kahverengi bir gömlek giyen ve iPhone 14 meme ile tamamen aynı tasarıma sahip yeni bir gömlek satın alan yaşlı bir adamın fotoğrafını paylaştı.

Steve Jobs’un kızı Instagram’da bir meme ile iPhone 14’ü trolledi

 

Steve Jobs’un kızı Instagram’da bir meme ile iPhone 14’ü trolledi.Yeni bir iPhone’un piyasaya sürülmesinin tam döngüsü, memler olmadan tamamlanamaz. Apple, her yıl en yeni amiral gemisi iPhone’u piyasaya sürdükten hemen sonra, bir mem telaşı ortaya çıkıyor . Başka bir komik meme ile uğraşmak, Apple’ın kurucu ortağı Steve Jobs’un kızından başkası değil. Eve Jobs, yeni iPhone 14’ü trollemek için Instagram’da bir meme paylaştı ve bunun geçen yılki iPhone 13 ile aynı tasarıma sahip olduğunu öne sürdü. Şüphesiz, haklı çünkü normal iPhone 14 , iPhone 13’e çok benziyor. 

steve jobs'un kızı instagram'da bir meme ile

Jobs’un kızı, kareli kahverengi bir gömlek giyen ve aynı tasarıma sahip yeni bir gömlek alan yaşlı bir adamın fotoğrafını paylaştı. “Apple’ın bugünkü duyurusundan sonra iPhone 13’ten iPhone 14’e yükseltiyorum” yazısı yazıyor. Açık değilse, iPhone 14’e tam olarak iPhone 13’e benzeyen bir darbe aldı. Kaputun altında birkaç güncelleme olsa da, tasarım tamamen aynı. Tek yeni değişiklik, mini iPhone’u büyük ekranlı bir modelle değiştiren iPhone 14 Plus. A

jobstroll

Eleştiriler daha çok iPhone 14 etrafında dönüyor çünkü daha pahalı olan iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max yeni bir ekran tasarımıyla geliyor. Çentik yerine, iPhone 14 Pro, yazılım hilesi yardımıyla dinamik olarak değişen bir hap artı delik kurulumuna sahiptir. Apple buna nedense “dinamik ada” diyor. Bu ismin kendisi birkaç mem’in konusu, bazıları buna Love Island gibi bir tür yaklaşan realite şovu diyor. Ancak çoğu kişi Apple’ın Pro modellerindeki yeni çentik değişimi için geliştirdiği yeni yazılım animasyonlarını övüyor. 

İPhone 14’e geri dönersek, donanım bile çoğunlukla benzer. iPhone 14 ve iPhone 14 Plus, daha yeni bir yonga seti kullanmak yerine, iPhone 13’e güç sağlayan eski A15 Bionic’i kullanıyor. Performansı ve grafik işlemeyi artırmak için işlemcide bazı küçük değişiklikler olsa da, işlemci hala aynı . Ayrıca iPhone 14 Pro modellerine güç veren A16 Bionic ile de eşleşmiyor. Yani, bir bakıma iPhone 14, iPhone 13’e birden fazla yönden benziyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu