Haberler

Far Cry 6 Ücretsiz Hafta Sonu, Stranger Things Crossover’ı Duyurdu

Far Cry 6 Ücretsiz Hafta Sonu, Stranger Things Crossover’ı Duyurdu

Stranger Things Crossover’ı Duyurdu Far Cry 6, 24-27 Mart tarihlerinde Xbox Collection X|S, Xbox One, PS5, PS4’ün yanı sıra Epic Games Shop ve Ubisoft Shop aracılığıyla PC’de ücretsiz bir hafta sonu düzenliyor. Bu oyun ve ayrıca DLC’leri de PC, Stadia ve ayrıca Amazon.com Luna’daki Ubisoft+ üyeliğine dahildir.
Yeni oyuncular, Far Cry 6’yı 22 Mart’ta PC’de ve ayrıca PlayStation sistemlerinde 12 PM PT’de önceden yükleyebilirler ve tamamen ücretsiz hafta sonu tatili başladığında tam video oyununa erişebilecekler, yaklaşan Komple yabancı Şeyler geçiş hedefi de dahil olmak üzere Netflix serisi ve bugüne kadar piyasaya sürülen tüm ücretsiz indirilebilir materyaller– tümü işbirliği içinde kullanılabilir. Tamamen ücretsiz hafta sonu tatilinden sonra Far Cry 6’da Yara adasını keşfetmeye devam etmek isteyenler ilerlemelerini sürdürebilir ve video oyununu ve Dönem Geçişini büyük indirimlerle satın alabilirler:

Ubisoft Store: Şu andan itibaren Mart ayının sonuna kadar, İlkbahar İndirimi kapsamında P’ye varan indirimden yararlanın.

Xbox: Xbox’ın Haftanın Teklifinin bir parçası olarak, 24-28 Mart tarihleri arasında oyuncular video oyununun tüm sürümlerinde P ve Dönem Geçişinde 5 indirim elde edebilirler.

stranger things crossover'ı duyurdu

PlayStation: 23-30 Mart tarihleri arasında oyuncular, PlayStation Store’un Haftanın Pazarlığı kapsamında Far Cry 6’nın Standart ve Altın sürümlerinde P ve Season Pass’te 5 indirim elde edebilirler.

Efsanevi Oyunlar Mağazası: Epic Spring Sale’in bir parçası olarak, oyuncular video oyununun Criterion, Gold, Deluxe ve Ultimate sürümlerinde P ve Season Pass’te 5 indirim elde edebilirler. Impression Games Store ayrıca Vaas: Madness DLC’de 5 ve Pagan: Control DLC’de % indirim kullanıyor.

Stadia: 24-31 Mart tarihleri arasında: video oyununun Gereksinim, Altın ve Ultimate Sürümlerinde yüzde 50, Season Pass’te yüzde 35 indirim. Şu andan itibaren 31 Mart’a kadar: Deluxe Sürümde yüzde 40 indirim.

Ubisoft, tamamen ücretsiz hafta sonuna eşlik etmek için tüm Far Cry 6 oyuncuları için 24 Mart’ta hazır olan yepyeni ve tamamen ücretsiz bir Stranger Things geçiş hedefi olan The Vanishing’i duyurdu. The Vanishing, mistik kişilikleri ve yeni geleneği ile ilk kez Far Cry oyuncularına kesinlikle gizli-korku-hayatta kalma oyun deneyimini getirecek. The Vanishing’de oyuncular, Upside-Down’dan etkilenen Yara’nın çarpık bir varyasyonuna girecekler; burada Dani, Yaranların ortadan kaybolduğunu ve ayrıca Chorizo’nun da dahil olmak üzere kimsenin risksiz olmadığını ortaya çıkaracak. Oyuncular kesinlikle gizli bir sığınak ve ayrıca terk edilmiş bir laboratuvar gibi Tamamen yabancı Şeylerden ilham alan yerleri keşfetme yeteneğine sahip olacaklar. Dani’nin amacı– bir silah ve pompalı tüfek için yepyeni görünümlerle– Chorizo’yu aramak ve kaçırılan Yaranlara ne olduğunu keşfetmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu