Kripto Para

Tanjea, ilk ücretsiz mobil P2E oyunu piyasaya sürülmeye hazırlanıyor

Tanjea, ilk ücretsiz mobil P2E oyunu piyasaya sürülmeye hazırlanıyor

 

Yeni P2E oyunu Tanjea, Ethereum blok zincirinde piyasaya sürülmek üzere. Bu RPG, oyunu sadece eğlenceli değil aynı zamanda karlı kılan birçok özelliğe sahiptir.

Blockchain’deki P2E oyunları, blockchain’in şeffaflığı ve oyuncuların oyunda geçirdikleri süre için sağlam ödüller kazanmalarını sağlayan sayısız özellik nedeniyle giderek daha popüler hale geliyor. Bu yüzden çoğu P2E oyunu ilk yatırım gerektirir (örneğin, bir karakter veya arsa satın almak için). Tanjea, ön yatırım veya blockchain deneyimi gerektirmez. Her yeni oyuncu sadece profilini oluşturarak ilk karakterini alır.

Diğer blockchain tabanlı oyunlarda olduğu gibi, Tanjea’da da oyuncular oyun içi hedefleri tamamlayarak para kazanabilirler. NFT’leri, oyun içi para birimlerini, “kiralama” ve “staking etme” işlevlerini kullanabilirler. Şu anda Ethereum’da barındırılan Tanjea mobil oyun ekosistemi, oyuncuların ücretsiz olarak oynamasına ve kazanmasına izin veriyor. Oyuncular, zaten sevdikleri mobil oyunları oynamak için $TNJ adı verilen bir ERC20 kripto para birimi kazanırlar.

tanjea

Özünde bir RPG oyunu olan Tanjea, oyuncuların şaşırtıcı derecede benzersiz topografyalara sahip çok sayıda bölgeyi geçmelerine izin veriyor. Bu çeşitli topraklarda, oyuncular Jeas olarak bilinen efsanevi canavarlarla karşılaşacaklar. Jea yemi ekerek, oyuncular $TNJ jeton kazanmak için Tanjeaverse’deki görevleri tamamlamalarına yardımcı olacak Jea NFT’leri yakalayabilirler. Tanjea’daki oyuncular yavaş yavaş mini oyunlar ve PVP savaşları yoluyla daha fazla günlük görevi tamamlamak için kullanabilecekleri bir Jea NFT koleksiyonu oluştururlar. $TNJ token ödemeleri günlük liderlik tablolarına dayanır, bu nedenle herkes kendi başına veya arkadaş ekipleriyle payını kazanma fırsatına sahiptir. Oyuncular $TNJ kazançlarını en üst düzeye çıkarmaya teşvik edilir ve onlara Tanjea’nın krallıklarından birinin hükümdarı olma potansiyeli verir.

İlginizi Çekebilir: Telegram Premium duyuruldu

Oyun, mini oyunlar ve tam savaş modları arasındaki simbiyotik ilişki nedeniyle bazı benzersiz özelliklere sahiptir. Oyuncular Jea NFT’lerini Flappy Bird, Candy Crush, Subway Surfers gibi mobil klasiklere benzeyen mini oyunlarda rekabet etmek için kullanırlar. Bu modda, oyuncular tam savaş modu için yeni Jea’lar edinir ve eğitir. Şu anda geliştirilmekte olan tam savaş modunda, oyuncular bu P2E oyun meta evreninde oyun içi topraklarda kaynak düğümleri için savaşmak üzere eğitimli Jea’larından oluşan ekipler oluşturuyorlar. Arazi sahipleri, oyuncuları rekabet etmek için topraklarına çeker ve $TNJ kaynakları ve ödülleri paylaşır. Arazi seçenekleri bol ve daha da fazlası Tanjea’da henüz keşfedilmedi. Oyuncular yavaş yavaş mini oyunlar ve PVP savaşları yoluyla daha fazla günlük görevi tamamlamak için kullanabilecekleri bir Jea NFT koleksiyonu oluştururlar.

Eğlenirken gerçek dünya para birimi kazanmak, kazanmak için oyna oyunlarının son derece popüler hale gelmesinin ana nedenlerinden biridir.

Yerel $TNJ ERC20 tokeni ve Jea NFT’lerinin bir koleksiyonunu oluşturma fırsatı ile Tanjea, blockchain oyununu yeni zirvelere taşıyor. Yeni Tanjeaverse’i doldurmak için büyüleyici oyunlar eklenecek. Ayrıntılar için bizi izlemeye devam edin, nasıl geliştirildiğini görün ve bizi takip edin:

Twitter https://twitter.com/tanjeaverse;

Anlaşmazlık https://discord.com/invite/tanjea

https://www.tanjea.com ziyaret edin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu