Kripto Para

TikTok’un en çok takip edilen yaratıcısı Khaby Lame, kripto borsası Binance’in yeni yüzü oldu

TikTok’un en çok takip edilen yaratıcısı Khaby Lame, kripto borsası Binance’in yeni yüzü oldu

 

Khaby Lame, ticaret hacmi açısından dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance’e, dijital para birimi hakkındaki efsaneleri ve internet için evrimsel bir adım olan Web 3’ü çökertmesine yardımcı olacak.

Kripto para borsası Binance , küresel marka elçisi olarak TikTok’un en çok takip edilen yaratıcısı Khaby Lame’i imzaladı.

Khaby Lame , ticaret hacmi açısından dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance’e, dijital para birimi hakkındaki efsaneleri ve internet için evrimsel bir adım olarak lanse edilen Web 3’e yardım etmek için gemiye alındı.

khaby lame

Binance’in küresel pazarlama başkan yardımcısı James Rothwell, Web3 ile ilgili yanlış bilgilerin yanı sıra birçok nüans olduğunu söyledi.

“Bu alanla ilgili bazı efsaneleri çürütmeye yardımcı olmak için Khaby’nin gemide olması mükemmel bir eşleşmeydi” diye ekledi. “Khaby kültürel bir ikon haline geldi ve dünyanın en eğlenceli yaratıcılarından biri oldu. Cazibesini ve mizah anlayışını seviyoruz ve Web3’ün benimsenmesini ölçekledikçe alaka düzeyi ve ilişkilendirilebilirlik getireceğini düşünüyoruz.”

Binance için temel odak alanlarından biri Web3 farkındalığını ve benimsenmesini artırmaktır.

Sosyal medya yıldızıyla yaptığı anlaşmanın bir parçası olarak Binance, adına takas edilemez bir token koleksiyonu da oluşturacak.

Silinen Dosyaları Kurtarma

Lame, Binance’in hedeflerinin onun yaptıklarıyla mükemmel bir şekilde uyumlu olduğunu söyledi – karmaşık kavramları basit terimlere bölmek.

“Takipçilerimi ailem gibi görüyorum ve onlarla paylaşmak için her zaman yeni zorluklar ve ilginç içerikler arıyorum” diye ekledi.  

İtalya merkezli 22 yaşındaki Lame, TikTok’ta 142.8 milyon takipçiye sahip. İnternette bulunan karmaşık yaşam hileleriyle alay eden sessiz videolar yapmasıyla tanınır.

Video yaratıcısı, Hype Beast dergisine bu ayın başlarında verdiği bir röportajda, insanları eğlendirmeyi sevdiğini, ancak bunun yalnızca gerçek amacı için bir araç olduğunu ve onların hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olduğunu söylemişti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu