Haberler

Türkiye’deki 2. El Araba Fiyatları 

Türkiye’deki 2. El Araba Fiyatları bakımından büyük artışlar yaşanmıştır. Türkiye’de ikinci el araç fiyatları aracın marka ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak, Japon arabaları en pahalı iken, Alman arabaları en ucuzudur.

Türkiye’de ikinci el bir arabanın ortalama fiyatı 12.000 dolar civarındadır. Ancak aracın durumuna ve üzerinde ne kadar çalışma yapılması gerektiğine bağlı olarak bu fiyat artabilir veya azalabilir.

Türkiye’de ikinci el araç satın almak istiyorsanız, satın almadan önce araştırma yapmanız ve fiyatları karşılaştırmanız önemlidir. Satılık ikinci el arabaları çevrimiçi olarak veya yerel bayilerde bulabilirsiniz.

türkiye’deki 2. el araba fiyatları 

Türkiye’deki 2. El Araba Fiyatları 

Türkiye’de ikinci el araba fiyatları insanları oldukça ümitsizliğe uğratmaktadır. Ne yazık ki 200.000 TL kadar olan bir arabanın eski ve külüstür olması mevcuttur. Daha çok fiyata kullanılmış daha iyi bir araba bulabilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı marka ve model var, bu yüzden sizin için uygun olanı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Tabii ki, kullanılmış bir arabanın fiyatı, yaşına ve durumuna bağlıdır. Ne kadar eski ve hasarlı olursa, o kadar ucuz olur. Ama çok iyi durumda olmasa bile, yine de iyi bir pazarlık ile anlaşma yapabilirsiniz.

Türkiye’de ikinci el araba satın almak için en iyi yer online. Kullanılmış araba satan birçok web sitesi var ve hepsinin fiyatları farklı. Bunları karşılaştırabilir ve sizin için en iyi teklifi bulabilirsiniz.

türkiye’deki 2. el araba fiyatları 

Sıfır Araç Gümrük Vergisi

Yakın zamanda açıklanan sıfır araç gümrük vergisi artışı ile birlikte ikinci el araç fiyatları da artacak mı? Türkiye’de ikinci el bir otomobilin ortalama fiyatı 200.000 TL’dir. Yeni gümrük vergisi ile bu rakam dahada fazla yükselebilmektedir. Bu durum atışların düşmesine neden olabilir. Bu gerçekleşirse otomotiv sektöründe çalışan binlerce insan için kötü haber olacak. Google baz alarak arama yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu