Haberler
Trend

Twitter Erişim Yok mu? Binlerce sosyal medya kullanıcısı bağlantı sorunlarını bildiriyor

Twitter kapandı mı? Binlerce sosyal medya kullanıcısı bağlantı sorunlarını bildiriyor

Twitter bağlanmıyor sorunu , Popüler sosyal medya sitesi Twitter, pek çoğu hesaplarına erişemediği veya herhangi bir güncelleme göremediği için kullanıcılar için kapalı görünüyor. Twitter’a erişmeye çalışırken ‘Bir şeyler ters gitti. Yeniden yüklemeyi deneyin’ mesajı görüntülenir.

twitter erişim sorunu
twitter erişim sorunu

Binlerce ve binlerce kişinin bunun neden böyle olduğunu aramasına neden oldu. Bu, 14 Temmuz Perşembe günü öğleden sonra saat 12.45 ile 13.00 arasındaki 15 dakikada yaklaşık 7.000 Twitter kullanıcısının neler olup bittiğini anlamaya çalıştığı site çapında bir sorun gibi görünüyor.

Down Detector web sitesine göre, bu soruşturmaların çoğu Londra ve Birmingham’dan geldi ve bu sayının bir kısmı Nottinghamshire’da neler olduğunu araştırdı. Bildirilen sorunların yüzde 52’si mobil uygulama üzerinden, yüzde 44’ü web sitesi üzerinden, yüzde dördü ise feed üzerinden gerçekleşti.

Twitter‘ın farklı yönlerini izlemek için kullanılan bir araç olan Tweetdeck de çalışmıyor ve ‘bu sayfa çalışmıyor, tweetdeck.twitter.com şu anda bu isteği yerine getiremiyor’ hata mesajı çıkıyor. Bunun ne kadar süredir sorun olduğu veya ne zaman çözüleceği bilinmiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu