Kripto Para

Ücretsiz Nane NFT Koleksiyonu Goblintown Artık 50 Milyon Doların Üzerinde Değerinde

Goblintown adlı bir takas edilemeyen token (NFT) koleksiyonu, NFT projesinin bu hafta 22.85 milyon dolarlık satış kaydetmesi nedeniyle, Otherdeed'in 20.73 milyon dolarını aşarak milyonlarca satış elde ediyor. Goblintown bu yazının yazıldığı sırada son 24 saat içinde 2,26 milyon dolarlık satış elde etti ve koleksiyonun taban değeri bugün %103,2 artarak günlük en yüksek seviyesi 2,79 ether'e ulaştı.

Gizemli Ücretsiz Nane Goblintown NFT Koleksiyonu Milyonları Yakaladı

Bu haftaki en son NFT koleksiyonu , 9.999 goblinden oluşan bir NFT derlemesi olan Goblintown adlı bir projedir. Projenin fark edilmesinin bir nedeni, NFT’lerin ücretsiz olarak basılması ve ardından zaman içinde önemli ölçüde gerçek dünya değeri kazanmalarıdır.

23 Mayıs 2022’ye kadar herhangi bir fırfırlar, büyük promosyonlar veya ticari hype olmadan, Goblintown’un taban değeri 0,5 ethereum (ETH) idi ve 28 Mayıs Pazar akşamı %458 artarak 2.79 ETH’ye yükseldi . Proje 22 Mayıs’ta resmen başlatıldı ve insanların bunu duymasının tek yolu ağızdan ağzaydı. Kelime kripto kamp ateşinin etrafında dolaştığında, Goblintown NFT’leri pahalılaşıyordu.

ücretsiz nane nft koleksiyonu goblintown artık 50 milyon doların üzerinde değerinde
nft
Goblintown, satış açısından bu haftanın önde gelen NFT koleksiyonu.

Goblintown’ın Twitter hesabının şu anda 37.400 takipçisi var ve mevcut ölçümler 4.725 sahibinin en az bir Goblintown NFT’sine sahip olduğunu gösteriyor. Bir ziyaretçi goblintown.wtf adlı web sitesine geldiğinde, sayfanın üst kısmında “F***ing enter” yazan bir sekme var ve girdikten sonra “sold out f***ers” yazan bir sekme var.

Yazma sırasında, haftalık NFT satış ölçümleri, Goblintown’un 22 Mayıs’tan bu yana 22.85 milyon dolarlık satış hacmi kaydettiğini ve Goblintown’ın şu anda bu hafta en çok satan NFT projesi olduğunu gösteriyor. Proje bugün en sıcak olanı olsa da, hiç kimse derlemenin nereden geldiğinden ve yeni dijital koleksiyonların arkasında tam olarak kimin olduğundan emin değil.

NFT koleksiyonunun arkasında Amerikalı DJ Steve Aoki veya Yuga Labs’ın olduğuna dair bir sürü asılsız söylenti var. Proje bir hafta içinde önemli bir değer kazandığından, Goblintown satıcıları çok kâr etti.

Son yedi gün içinde bir Goblintown tüccarı %5,039 ve başka bir tüccar beş gün içinde %264 kar elde etti. Koleksiyondan son yedi gün içinde satılan en pahalı NFT, 69.42 ether veya 136 bin dolara satılan Goblintown 8.995. Goblintown 5,948 26 eter veya 51 bin dolar karşılığında satıldı ve Goblintown 7,944 27 eter veya 46 bin dolar karşılığında el değiştirdi.

Goblintown koleksiyonunun bu haftaki satışları, NFT ekonomisi ilk kripto ayı piyasasıyla uğraştığı için genel olarak NFT endüstrisinin satışlarına yardımcı oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu