Kripto Para
Trend

UpOnly (UPO) KuCoin’de Listeleniyor!

UpOnly (UPO) KuCoin’de Listeleniyor! KuCoin, ticaret sistemimizle ilgili bir başka harika projeyi daha duyurmaktan son derece gururludur. UpOnly (UPO) kesinlikle KuCoin’de sunulacak. Desteklenen ticaret çifti UPO/USDT’dir.

Lütfen programa uyulmasına dikkat edin:

Mevduatlar Anında Etkili (Desteklenen Ağ: MATIC)
İşlem: 7 Nisan 2022 (UTC) 10:00
Çekilme: 10 Nisan 2022 (UTC) 10:00

UpOnly, önemli bir veri dizinidir ve ayrıca Play-to-Earn ve Metaverse için her şey için tahmin altyapısıdır. Açık ve aynı zamanda saygın bilgilerle gurur duyan UpOnly, Play-to-Earn ve ayrıca Metaverse oyuncularına en karlı video oyunu fırsatlarını belirlemek ve video oyunu girişimlerinde performanslarını artırmak için ihtiyaç duydukları cihazları sağlar. UpOnly ile oyuncular, çok sayıda oyna-kazan ve Metaverse sistemlerinden gelen zincir üstü bilgilerden faydalanabilir ve ayrıca blok zinciri tabanlı oyun hakkında bilgilendirici ve eyleme geçirilebilir araştırma çalışmasına erişebilir.

ekran alintisi

Uyarısı: Kripto para birimine yatırım yapmak, finansal destekli bir yatırımcı olmaya aittir. Kripto para piyasası, herhangi bir piyasa kapanışı veya açık zamanı olmaksızın ticaret için küresel olarak 7 gün 24 saat sunulmaktadır. Lütfen kripto para birimini ve blok zinciri teknolojisini nasıl satın alacağınızı belirlerken kendi tehlike değerlendirmenizi yapın. KuCoin, tüm sembolleri piyasaya ait olmadan önce değerlendirmeye çalışır, ancak en etkili durum tespitine rağmen, harcama yaparken hala riskler vardır. KuCoin, finansal yatırım kazançları veya kayıplarından sorumlu değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu