Kripto Para

Virtua (TVK)  Coin Nedir? TVK Coin Yorum, Fiyat Tahminleri Ve

Virtua (TVK)  Coin Nedir? TVK Coin Yorum, Fiyat Tahminleri Ve TVK Coin Geleceği 2023-2026

Virtua (TVK) Coin Blockchain tarafından geliştirilen ve Metaverse dünyasına ait bir kripto para birimidir. Sosyalleşme ve oyun gibi farklı deneyimlere sahip olma fırsatı sunan Metaverse bünyesine yer alan koleksiyonlar her geçen gün daha geniş bir kapasiteye sahip oldu. TVK coin bu alanda bir tür hizmet sağlayıcı olması amacı ile ortaya çıkartıldı. Uzmanlar tarafından da kısa sürede ilgi görmeye başlayan Virtua Projesi ve TVK Coin hakkında tüm merak edilenler yazımızdaki içerik sayesinde her türlü bilgiye kolayca ulaşabilir.

Virtua (TVK) Projesi Nedir?

Virtua (TVK) Projesi, NFT ekosisteminde yer alır. Metaverse dünyasına da dâhil olan Virtua, koleksiyonerlerin evren içerisinde birbirleri ile iletişime geçmelerini amaçlayarak tasarlanmıştır. Virtua projesinin yer aldığı evrende Web3 oyunlar, dijital koleksiyonlar ve etkileşimler gibi sayısız dijital deneyim yer alır.

Virtua Coin (TVK) Güncel Fiyat Bilgisi

Aşağıdaki tabloda 1 Virtua Coin fiyatının kaç TL olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

Virtua Projesi Hangi Ülkenin Kurucuları Kim?

Virtua (TVK) Projesi ilk olarak 2017 yılında geliştirilmiştir. Projenin geliştiricileri ise Gary Bracey ile Jawad AShra isimli iki arkadaştır. Geliştirme çalışmalarının ardından hizmet için ilk piyasaya sürüldüğü tarih ise 2016 yılıdır. Projenin kurucu alanında Bracey yer alırken, CEO olarak görev yapan isim ise Ashra’dır.

TVK Coin Nedir?

TVK Coin NFT dünyasında iletişim görevi üstlenen Virtua projesinin resmi para birimidir. Yerel bir token olan TVK Coin ekosistem üzerinde bulunan her türlü likidite probleminin çözümü için kullanılır. Aynı zamanda platformda yer alan kullanıcılar da sunulan ayrıcalıklara TVK Coin ile kolayca erişim sağlayabilir.  TVK Coin ERC-20 tabanına bağlıdır.

Burger coin yorumu hakkında sizlere uzun süren çalışma sonucu fikirlerimiz paylaştık.

TVK Coin Yorum

Virtua ekosisteminde belirteç görevi gören TVK Coin ilk çıktığı günden itibaren dünyanın en önemli kripto para borsalarında listelenmiştir. Birçok borsada listelenmesi ile kısa sürede değerini artıran TVK Coin yorum düşünceleri bu anlamda olumludur. Analistlerin yaptığı açıklamalar ile Virtua projesinin geliştikçe TVK Coin değerinin de artacağı ortadadır. Bu açıdan bakıldığında TVK Coin yorumları pozitif yöndedir.

TVK Coin Geleceği

TVK Coin geleceği hakkında yapılan yorumlar yatırımcıların kararlarını önemli ölçüde etkiler. Henüz faaliyet aşamasının başlarında iken borsalarda listelenmesi TVK Coin projesinin çok hızlı değer kazanmasına yol açmıştır. Projenin yaptığı yeni anlaşmalar ve kurduğu yeni ortaklıklar ise projenin sürdürülebilir olmasına önemli ölçüde zemin hazırlamıştır. TVK Coin geleceği konusunda yorum yapan birçok analist ise projenin diğer evrensel altyapı hizmetlerinden çok farklı olduğunu dile getirir.

TVK Coin Fiyat Tahminleri 2023, 2024, 2025, 2026

TVK Coin fiyat ve tahminleri hakkında sayısız kripto analistinin birbirinden farklı yorumu bulunur. Her bir analistin farklı yorumladıkları TVK Coin geleceği ise ortak noktada hep yukarı yöndedir. TVK Coin fiyat tahminleri konusunda öne çıkan görüşler aşağıdaki gibidir;

 • Price Prediction: Kısa vadede görünüm olarak TVK Coin negatif yönde ilerlese de orta ve uzun vadede yaklaşık olarak 1 yıl sonrasında 0,071 Dolar seviyelerine ulaşacaktır. TVK Coin geleceği konusunda ise koin değerinin 5 yıl sonrasında 0,23 Dolar hedefine gelmesi beklenir.
 • Tech News Leader: TVK Coin fiyat tahminlerine göre kısa süre içerisinde 0,044 Dolar değerini görecektir. Uzun vadede ise 0,28 Dolar seviyelerinin görülmesi beklenir.
 • Wallet İnvestor: TVK Coin 1 yıllık süreçte 0,00311 Dolara kadar gerileyecektir.

Düşünceler ve yapılan Virtua (TVK) Coin yorumları birbirinden farklı olsa da projenin sağlam oluşu ve yeni anlaşmaların gündeme gelmesi Virtua’nın yakın zamanda daha ileri seviyelere geleceğinin önemli bir işaretidir. Bunun ışında analistlerin fikir ve düşünceleri yaptıkları kısa değerlendirmelere göre birbirinden farklılık gösterir.

Virtua Projesinin Avantajları ve Dezavantajları

Virtua projesi avantajları ve dezavantajları aşağıdaki şekildedir;

Avantajları:

 • TVK Coin gerekli olduğu durumlarda Stake edilebilir. Pasif gelir elde edilebilir ve kullanıcılar Terra Virtua Prestige üyeliği alabilir.
 • TVK Coin kendi ile eş değer olan NFT’ler toplandığı takdirde takas edilebilir.
 • Virtua ekosistemi NFT ticareti için en uygun ortam koşullarına sahiptir.
 • TVK Coin hem mobil uygulamalardan hem de PC sürümlerinden kolay şekilde satın alınabilir. Virtua Projesi de aynı şekilde kolay erişilebilir konumda yer alır.
 • Virtua Projesi ve TVK Coin en büyük kripto para borsalarında listelenir.

Dezavantajları

 • Fiyatlarda ani düşüşlerin meydana gelmesi sonucu TVK Coin yatırımcıları diğer alternatiflere göre riskli duruma düşer.
 • Virtua Coin maksimum token arzı enflasyonist özelliklere sahiptir.
 • TVK Coin fiyatları NFT oyun dünyasında ciddi rakiplere sahip olması nedeni ile bazı dönemlerde baskı görebilir.
 • TVK Coin yatırımcıların ani olası güvenlik açıklarına karşı tokenlerini donanımlı cüzdanlarda taşıması gerekir.

Virtua Projesi Güvenilir mi, İyi Bir Yatırım Mı?

Virtua (TVK) Projesi güvenilir mi sorusuna yanıt arayan yatırımcılar aldıkları yanıtlar doğrultusunda yatırımlarını uzun veya kısa vade şeklinde yönlendirir. TVK Coin alınır mı sorusuna yanıt aradığınız noktada analistlerin yorumları ve açıklamalarını göz önünde bulundurarak yatırımlarınızı şekillendirebilirsiniz.

TVK Coin iyi bir yatırım mı sorusunun yanıtı coinin kısa vadede gerçekleştirdiği başarılar ve geçmişten günümüze atılan adımlarını değerlendirerek bulunabilir. TVK Coin projesi ERC-20 sistemi tarafından desteklendiği için yatırımcılara güven verir. Bağlı bulunduğu Ethereum ağı, tokenlerin her koşulda güven altında olmasını sağlar. Bu doğrultuda Virtua Projesi gelecek planları hakkında yapılacak araştırmalar ile yeni yatırımlar kolayca yönlendirilebilir.

Virtua (TVK) Coin Piyasa Bilgileri

Virtua (TVK) Coin güncel piyasa değeri 0,026 Dolar seviyelerindedir. TVK Coin 15 Mart 2021 yılında tarihi zirvesini görmüş ve 1,22 Dolar seviyelerine çıkmıştır. TVK Coin maksimum arz miktarı ise 1.200.000.000 adettir.

TVK Coin Hangi Borsalarda Var?

TVK Coin listeleyen kripto piyasaları aşağıdadır;

 • Paribu
 • Binance
 • Kraken
 • UniSwap
 • IO
 • Kucoin
 • CoinEx
 • BKEX
 • LATOKEN
 • TokoCrypto

Rad Coin Yorum Hakkında bilgi ve deneyimlerimizi sizlerle paylaştık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu