Kripto Para

Web3 Payments Company Fuse, Ödeme API Platformu Sigorta Ücretini Başlattı

Web3 ödeme devrimi başlangıcı Fuse, blockchain ödeme API platformu Fuse Charge'ı resmi olarak başlattı.

Web3 Payments Company Fuse, Ödeme API Platformu Sigorta Ücretini Başlattı

Web3 10 Mayıs’ta Fuse Labs, İsrail’de listelenen dijital varlık şirketi Tectona‘dan, geliştiricilerin hızlı bir şekilde ödemeleri işleyebilecek uygulamalar oluşturmasını sağlayan bir Fuse SaaS ürünü olan Fuse Charge’ın geliştirilmesini ilerletmek için kullanılacak 5 milyon dolarlık bir yatırım duyurdu.

Temmuz ayında, Sigorta Yükü resmen kitlelere açıldı. Blok zinciri hizmet platformu, blok zinciri endüstrisine yeni giren mühendislerin yanı sıra işletmelerin Ethereum Sanal Makinesi ( EVM ) uyumlu Fuse Network blok zincirini kullanmasını sağlar.

Fuse, Fuse Charge’ın mevcut ödeme sistemindeki yüksek işlem ücretleri, aracılara duyulan ihtiyaç ve farklı bölgeler nedeniyle farklı platformlar arasında atlama tutarsızlığı gibi sorunları çözeceğini söyledi.

Fuse Charge, blok zinciri destekli ödemeler için transfer kesinliği, açık erişim ve eşler arası mimariyi birleştirir.

web3

Platformun beta test kullanıcıları, belirteç ve blok zinciri hesapları oluşturmak için Yönetici API’sini, mobil cüzdan uygulamaları geliştirmek için Cüzdan API’sini ve merkezi olmayan borsalarda işlem yapmak için belirteçleri birleştirmek için Ticaret API’sini alacak.

Big Four denetim firması Deloitte tarafından yapılan bir ankete göre, tüccarların yüzde 87’si, kripto ödemelerinin getirdiği rekabet avantajına dayanarak onları sektörün zirvesinde tutacağına inanıyor.

Ticaret hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance kripto para borsası,  birkaç gün önce bölgedeki Brezilya reallerindeki mevduatları geri yüklemek için Brezilya ödeme platformu Latam Gateway ile bir ortaklık duyurdu .

Geçen ay, Fintech devi Paypal Holdings de kripto cüzdan yeteneklerini yükseltti . Uygulamanın kullanıcıları artık desteklenen dijital varlıkları diğer cüzdanlara gönderebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu