Teknoloji

WhatsApp, Durum Güncellemelerini Daha Fazla Yere Koymak İçin Çalışıyor

WhatsApp, Durum Güncellemelerini Daha Fazla Yere Koymak İçin Çalışıyor

Durum Güncellemelerini Daha Fazla Yere WhatsApp’ın, az kullanılan Durum güncelleme özelliğini ana sohbet listesi ve arama sonuçları da dahil olmak üzere daha fazla yere koyan bir değişikliği test ettiği bildiriliyor.

WhatsApp , bir süredir Durum güncelleme özelliği sunarken , çok kullanılan bir özellik gibi görünmüyor. Özelliğin kendisi Instagram Stories’e benzer, ancak kolayca gözden kaçabilir. Şimdi, WABetaInfo , uygulamanın yeni bir beta sürümünün Durum güncellemelerini ana sohbet listesi ve arama sonuçları gibi yeni yerlere koyduğunu bildiriyor.

Rapora göre, Durum güncellemesini görmek isteyen herkes görmek için bir profil resmine dokunabilir.
Buradaki tüm nokta muhtemelen bu son cümledir. WhatsApp, değişikliğin bir sonucu olarak daha fazla insanın Durum güncelleme profilinden haberdar olmasını sağlamaya hevesli görünüyor.
WhatsApp , özellikle iMessage’a erişimi olmayan Android cihazları kullananlar olmak üzere diğer insanlarla iletişimde kalmak için en iyi iPhone uygulamalarından biridir. Bu, WhatsApp’ın ana kullanım durumudur, ancak Durum güncellemelerinin gelişmiş görünürlüğü bu özelliğin kullanılmasını sağlayabilir. en azından WhatsApp‘ın umduğu şey budur.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu