Teknoloji
Trend

WhatsApp Profilleri Değişime Uğradı. Görüntüleri..

WhatsApp Profilleri Değişime Uğradı. Görüntüleri..

 

Bu hafta WhatsApp, mesajlaşma çözümünün bireylerin bilgisayardan güvenliğini artırmak için geliştirdiği web tarayıcı uzantısı ‘Code Verify’ı tanıttı. Meta’ya bağlı firma, mobil uygulamalarını azaltmadan güncellemeye devam ederken, apple iphone bireyleri için önemli bir değişikliğe imza attı.

WhatsApp‘ta yapılacak güncellemeleri ifşa etmesiyle tanınan WABetaInfo, iphone için yayınlanan WhatsApp beta varyasyonu 22.6.0.73’ün ayrıntılarını paylaştı Bu sürümle birlikte, uygulama hesap sayfasını değiştirirken, aynı şekilde ifade/görüntülü arama, mesaj ve aynı zamanda boyutunu büyüttü.

whatsapp ios yeni profil 1
whatsapp profilleri değişime uğradı. görüntüleri.. – kaynak wabetainfo

Yepyeni hesap sayfasında, en üstte profil fotoğrafı, altında da güçlü ve büyük yazı karakteriyle yazılmış telefon numarası var. Sonraki sesli telefon görüşmesi, görüntülü telefon görüşmesi ve sohbette keşfet anahtarları geliyor ve müşterinin benimle ilgili detayları ayrı bir alanda görünüyor. Daha önce, bu 4 bileşen tamamen aynı alanda yapılıyordu.

Tam olarak aynı arayüz, Ağustos ayında WhatsApp Company uygulamasını kullanan kuruluş hesaplarıyla ilgiliydi. Son olarak aslında kişisel hesaplara getirme kararı alan WhatsApp, 22.6.0.73 beta sürümünde iOS için sunduğu yükseltmeyi fiilen gerçekleştirdi. Bunun üzerine WABetaInfo‘nun paylaşımına göre beta kullanmayan bazı kullanıcılar da yepyeni kullanıcı arayüzüne kavuştu.

WhatsApp son zamanlarda uygulamanın çökmesine neden olan bir sorunu düzeltti ve ayrıca bozuk görünmesi için isimleri konuşuyor. Şirket Android’in yanı sıra iphone uygulamalarını sık sık güncelleyerek gelişmeye devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu