Teknoloji

WhatsApp bir iPad sürümünü piyasaya sürecek

WhatsApp, Multi device 2.0 üzerinde çalışırken görüldüğü için sonunda bir iPad sürümünü başlatabilir. Çoklu cihaz desteği, kullanıcıların dört farklı cihazdan tek bir hesapta oturum açmasına olanak tanır.

WhatsApp yakında bir iPad sürümünü piyasaya sürecek

 

WhatsApp yakında bir iPad sürümünü piyasaya sürecek .Uzun süredir iPad kullanıcıları ayrı bir WhatsApp uygulaması talep etti ancak şirket henüz yayınlamadı. WhatsApp birkaç kez bir iPad uygulamasını test ederken görüldü, ancak hiçbir zaman son sürüme ulaşamadı. Bununla birlikte, WhatsApp, Multi device 2.0 üzerinde çalışırken görüldüğü için nihayet bir iPad sürümünü başlatabilir. Çoklu cihaz desteği, kullanıcıların dört farklı cihazdan tek bir hesaba giriş yapmasına izin veriyor, ancak WhatsApp yine de kullanıcıların iki farklı telefondan tek bir hesaba giriş yapmasına izin vermiyor.

whatsapp yakında bir ipad sürümünü piyasaya sürecek
whatsapp yakında bir ipad sürümünü piyasaya sürecek

Uygulamanın iPad sürümünün ekran görüntüsünü paylaşan WhatsApp’ın özelliklerini takip eden bir web sitesi olan Wabetainfo, “Çoklu cihaz 2.0, insanların aynı WhatsApp’a ek bir cep telefonu veya tableti (iPad/Android tablet için WhatsApp) bağlamasına izin verecek” yazdı. hesap gelecekte.” İPad için WhatsApp’ın, uygulamanın telefon sürümünün yanı sıra masaüstü sürümüyle aynı özelliklere sahip olup olmayacağı açıklanmadı. iPad’in yanı sıra WhatsApp, MacOS için özel bir sürüm üzerinde de çalışıyor.

WhatsApp şu anda tabletler için optimize edilmemiştir. Bu, WhatsApp’ı tabletlerde kullanamayacağınız anlamına gelmez, yine de tabletinizin işletim sistemine bağlı olarak mobil sürümü App Store ve Play Store’dan indirebilirsiniz.

Neredeyse üç yıl boyunca özellik üzerinde çalıştıktan sonra WhatsApp, çoklu cihaz özelliğini herkes için kullanılabilir hale getirdi. Bu özellik şu anda kullanıcının WhatsApp’ı tek bir hesap için dört farklı hesaptan kullanmasına izin veriyor. Ancak, yalnızca bir birincil telefon olabilir ve cihazların geri kalanı dizüstü bilgisayarınız veya dizüstü bilgisayarınız olabilir.

 

İlginizi çekebilir: WhatsApp fotoğrafları, sohbetleri nasıl yedeklenir ve güvenlik özelliği nasıl etkinleştirilir

 

Bir WhatsApp sözcüsü, özellik hakkında konuşurken, “Çoklu cihaz, kullanıcıların, telefonunuzun bağlı olmasına gerek kalmadan WhatsApp Web, Masaüstü ve Portal’ın mevcut genel sürümlerinde bulunan aynı işlevselliğe sahip olacağı anlamına gelir. Çoklu cihaz özelliğimiz, Masaüstü/Web ve Portal kullanan kişiler için deneyimi anında daha iyi hale getirir. Ayrıca zaman içinde daha fazla cihaz türü için destek eklemeyi de mümkün kılacaktır” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu