Wordpress Tema
Trend

Wordpress 2022 En İyi Temalar

Wordpress 2022 En İyi Temalar

1. BeTheme – 650+ Önceden Oluşturulmuş Web Sitesi ile En Büyük Çok Amaçlı WordPress Teması

BeTheme, çeşitli nedenlerle en büyük WordPress ve WooCommerce teması olduğunu haklı olarak iddia ediyor.

BeTheme’in 40’tan fazla temel özelliği, kullanıcılarına 650’den fazla önceden oluşturulmuş web sitesi ve tonlarca tasarım öğesi, yardım ve seçenek içeren eksiksiz bir araç kiti sunar.
240.000’den fazla müşteri tabanı, bunun en büyük WordPress Wordpress 2022 En İyi Temalar teması olmasına da katkıda bulunuyor.
Bu sadece boyutla ilgili değil elbette. Performans çok önemlidir ve BeTheme aşağıdakiler sayesinde bunu fazlasıyla sağlar:

Muffin Live Builder, kullanıcıların canlı içeriği görsel olarak düzenlemesine ve tasarım öğeleri, bloklar ve bölümler oluşturmasına, kaydetmesine ve geri yüklemesine olanak tanır.
WooCommerce Builder, kullanıcıların ilgi çekici mağaza ve tek ürün düzenleri tasarlamasına yardımcı olur ve müşteri odaklı özellikler ve seçeneklerle doludur.
30’dan fazla benzersiz tasarım öğesi ve 120’den fazla özel önceden oluşturulmuş web sitesi ile tam Elementor uyumluluğu.
Her web sitesinin %100 duyarlı olduğuna dair güvence.
Muffin Builder: Bu eski bekleme modu, piyasadaki diğer sayfa oluşturuculardan daha sezgiseldir.
Düzenli Güncellemeler ve BeTheme alıcıları ayrıca ömür boyu ücretsiz güncellemeler alır.

1 1
wordpress 2022 en i̇yi temalar

 

2. Total WordPress Theme

Total, kullanıcılarına sunduğu araçlar nedeniyle uygun bir şekilde adlandırılmıştır; premium sayfa oluşturucu, demo ve şablon kitaplıkları, çeşitli tasarım ve düzen seçenekleri ve harika gezinme özellikleri içeren araçlar.

  • Premium sayfa oluşturucu, popüler WPBakery ön uç sürükle ve bırak sayfa oluşturucusunun genişletilmiş bir sürümüdür. Bir başka premium tasarım yardımcısı olan Slider Revolution da paketle birlikte gelir
  • Tasarım seçenekleri, 500’den fazla canlı özelleştirici seçeneği ve 100’den fazla özelleştirilebilir oluşturucu bloğu, sayfa oluşturucu bloğu animasyon yetenekleri, özel arka planlar ve özel başlık arka planları içerir.
  • Düzen seçenekleri, kutulu ve tam genişlikte ve dinamik düzenlerden sayfa ve yazı tasarımlarına ve tek sayfalık site düzenlerine kadar uzanır.
  • Başlık stilleri, yerel kaydırma menüleri ve mobil menü stilleri, web sitesi gezinme özelliklerine katkıda bulunur.
2
total wordpress theme

 

3. WoodMart

WoodMart, kullanıcılarının üstün WooCommerce çevrimiçi mağazaları oluşturmasını sağlamak için sıfırdan tasarlanmış birinci sınıf bir WordPress temasıdır. WoodMart, en önemli araçlar olarak birden fazla eklentinin kullanılmasını gerektirmez ve kullanıcıların kutudan çıkar çıkmaz sahip olması gereken özelliklere sahiptir.

Sundukları:

Yeni başlayanlar için 70’den fazla demo düzeni, 370 hazır bölüm ve Elementor ve WP Bakery için kapsamlı bir şablon kitaplığı.
Değişiklikleri hızlı ve kolay bir şekilde yapmak için grafik arayüzüne sahip güçlü bir Tema Ayarları Paneli.
Çok ürünlü sayfalar ve galeriler için çok önemli olan süper hızlı yüklemeyi garanti eden AJAX teknikleri.
WoodMart tarafından oluşturulmuş web siteleri, arama motoru dostudur, çok dilli kullanıma hazırdır, %100 duyarlıdır, RTL ve retinaya hazırdır ve GDPR uyumludur.

3
woodmart

4. TheGem – Creative Multi-Purpose & WooCommerce WordPress Theme

TheGem, ThemeForest’ta en çok satan temadır ve bu, çok sayıda özelliğinin WordPress temalarının İsviçre Çakısı olarak adlandırılmasına yol açması nedeniyle şaşırtıcı değildir.

Temel özellikler şunları içerir:

Herhangi bir amaç veya niş için 400’den fazla güzel web sitesi ve şablon.
İş akışınızı hızlandırmak için önceden tasarlanmış 300’den fazla bölüm şablonuna sahip TheGem Blocks – gerçek bir oyun değiştirici
Elementor ve WPBakery sayfa oluşturucuları.
Herhangi bir mağaza türü için olağanüstü bir WooCommerce şablonları koleksiyonu.

4
thegem – creative multi-purpose & woocommerce wordpress theme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu