Teknoloji

Xiaomi, eski telefon pillerini değiştirmek için bir program başlattı

Firma, düşük maliyetli bir pil değiştirme hizmeti sunuyor. Bilmeniz gereken her şey burada.

Xiaomi, eski telefon pillerini değiştirmek için bir program başlattı

 

Xiaomi güç veya şarj sorunları yaşayan tüketicilere yardımcı olmak için eski telefonlar için yeni bir pil değiştirme teklifi sundu. Benzer sıkıntıları yaşayanlar şimdi ziyaret edebilirler.Mi Servis Merkeziakıllı telefonlarının pilini test ettirmek için. Firma, düşük maliyetli bir pil değiştirme hizmeti sunuyor. Bilmeniz gereken her şey burada.

Xiaomi, Twitter’da yaptığı açıklamada, müşterilerin telefonlarının pilini 499 Rs karşılığında değiştirebileceğini belirtti. Hem Redmi hem de Xiaomi akıllı telefonlar promosyon için uygundur. Cihazınız oldukça eskiyse, pil sorunları yaşıyor olma ihtimaliniz yüksek. Bunlardan biri, birçok kullanıcının her gün karşılaştığı ve onları yeni bir telefon almaya zorladığı pil bitmesi sorunudur.

Yeni bir deneyim kazanmak için, akıllı telefonlarını inceleyip pili değiştirebilirsiniz. Pil değişimi 499 Rs’den başlasa da fiyatın cihaza göre değişebileceğini unutmayın.

xiaomi

Telefonunuzun pilini değiştirmeniz gerektiğini gösterir Pilin

hızlı bir şekilde bittiğini fark ederseniz veya akıllı telefonunuzun pilinin normal koşullarda bile bittiğini düşünüyorsanız, değiştirme zamanı gelmiştir. Örneğin, daha önce 10 saatten fazla pil ömrü aldıysanız ve şimdi telefonunuzu günde birkaç kez şarj etmeniz gerekiyorsa, bu bir uyarı göstergesidir.

İlginizi Çekebilir: WhatsApp, iOS 10 ve iOS 11 Çalıştıran iPhone Modellerine Desteği Bırakacak

Akıllı telefonunuz birkaç dakika boyunca %100 şarj gösteriyorsa ve ardından görünürde hiçbir neden yokken %80-90’a gidiyorsa, telefonunuzun pili arızalanıyor olabilir. Telefonunuzun pilinin düzgün çalışmama riski vardır. Sonuç olarak, tüketiciler gadget’larını incelemek için şirketin servis merkezini ziyaret edebilirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu