Teknoloji

Xiaomi Gelen Arama Ekranı Değiştirme Nasıl Yapılır?

Xiaomi gelen arama ekranı değiştirme özelliği sayesinde cihazınızı görüşmeleriniz sırasında özelleştirebilirsiniz. Akıllı cep telefonu kullanıcılarını memnun eden en büyük özelliklerden bir tanesi cihazın istenildiği şekilde ayarlarının değiştirilebilmesi ve kişiselleştirilebilmesidir. Cihazda bulunan görüntü ve arama özelliklerini kendinize göre değiştirebilir ve arama geldiğinizde yeni ayarlarınız üzerinden görüşmelerinizi kabul edebilirsiniz.

Mobil cep telefonlarının arama ekranları kolay ulaşılabilir özellikleri ile dikkat çeker. Standart üretimlerde cihazın içerisinde yer alan temaya uygun özelliklere göre tasarlanmıştır. Arama geldiğinde basit şekli ile aramanın ekranda göründüğü temalar tercihe göre değiştirebilir. Kullanıcılar dilerse Ayarlar sekmesine geldiğinizde dilerseniz gelen aramanın farklı şekillerde görünmesini sağlayabilirler.

Xiaomi Gelen Arama Ekranı Değiştirme Nasıl Yapılır?

Xiaomi gelen arama ekranı değiştirmek için cihazınızın “Ayarlar” sekmesini kullanabilirsiniz. Bu ekrana geldikten sonra aşağıdaki adımları izleyerek arama ekran görüntüsünü değiştirebilir ve dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

  • Xiaomi cep telefonunuzun “Ayarlar” bölümünü açın.
  • Açıla yeni ekrandan “Ekran” seçeneğine tıklayın.
  • Bu ekranda ekran ayarları detaylı şekilde görünecektir.
  • Bu ekrandan “Arama Ayarları” seçeneğine tıklayın.
  • Açılan mini ekrandan “Gelen Çağrı” seçimini tıklayarak dilediğiniz ayarı istediğiniz gibi değiştirin.

Arama ekran ayarları arasından yapacağınız tercih, telefon ekran görüntünüzün komple değişmesini sağlayacaktır. Dilerseniz aramanın tam ekran olarak göründüğü dilerseniz de mini ekran olarak sizlere sunulduğu ayarlar üzerinden tercih yapabilirsiniz.

Xiaomi Arama Ayarları

Xiaomi arama ayarları arasında birçok farklı seçenek yer alır. Dilerseniz Xiaomi gelen arama ekranı değiştirme özelliğinin yanı sıra cihazınızın diğer arama ayarlarını da değiştirebilirsiniz. Arama ayarlarını kişiselleştirerek rehberinizde bulunan her kayıtlı kişi için farklı bir arama görüntüsü hazırlayabilir ve farklı temalar kullanarak arama ekranınıza daha farklı görünümler kazandırabilirsiniz.

Xiaomi cep telefonları gelişmiş özellikleri ile kullanıcıların farklı bir cihazı deneyimleme fırsatı sunar. Cep telefonu sektörüne yeni giriş yapan markalardan birisi olan Xiaomi sunduğu eşsiz özellikleri ile kısa sürede milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır. Xiaomi cep telefonu kullanıcısı iseniz veya ilk defa bu markanın cep telefonlarına yönelecekseniz cihazı satın aldıktan sonra size sunulan ayrıcalıklı kişiselleştirme ayarlarını gözden geçirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu