Kripto ParaSEO

Yeni Nesil Kripto Girişimi: Tinacoin

Yeni Nesil Kripto Girişimi: Tinacoin Nedir, Tinacoin Ne İşe Yarıyor gibi sorulara gelip webirinci.com ekibi olarak göz atalım.

Kendi kripto paranızı oluşturmak, kullanım alanları ve bir kitleye hitap etme pek çok kripto sever için heyecan verici bir fikirdir. Peki başlamak için en iyi yer neresi mi? Gelin sizlere Tinacoin’den bahsedelim 🙂

Geleceğin dünyasında kripto paraların kaçınılmaz olarak hayatımınızın her alanında olacağının herkes farkındadır umarım. Tinacoin gelişen dijital dünyaya da ayak uydurmak için bir çok gereksinimi karşılayacak yeni nesil kripto girişimidir.

Kripto Paraya Açılan Kapı: Tinacoin

Kripto dünyasında bir çok alan oldu ve bir çok alanda olacaktır. Her gün yeni bir kripto furyası daha detaylı bakarsak blockchain teknolojileri ile karşı karşıya kalıyoruz.

Son zamanlarda Facebook’un Meta olarak ismini değiştirmesiyle aslında kripto dünyasının nelere kadir olduğunu hepimiz bir nebze de olsa tekrar farkına vardık.

Bireysel ya da kurumsal olarak hatta derneklerin, vakıfların, spor kuruluşlarının dahi kripto dünyasına er ya da geç açılması gerekecektir. Bu kripto para dünyasına en kolay imkanlar ile giriş yapmak için Tinacoin kuruldu. 

Tinacoin whitepaper sayfasında açıkca bu kolaylığı sunduğunu şöyle belirtiyor:

Tinacoin (TINA) işte bu gerekliliklerle işletmelerin, spor kulüplerinin, sivil toplum kuruluşlarının, okulların, hastanelerin ve bireysel girişimcilerin kripto para sektörüne girmelerinde kolaylık sağlamak için
kuruldu.

Yani kuruluşunuzun kripto dünyasına giriş yapması için her noktada kolaylık sağlayan bir sistemdir.

Tina coin Tam Olarak Nedir?

Tinacoin özetle token oluşturma, token listeleme ve NFT pazaryeri hizmeti sağlama gibi üç
farklı hizmeti bulunan yeni nesil bir kripto girişimidir

Yani tüm kuruluşların kendine ait token çıkarma yarışında Tinacoin imdadınıza yetişiyor diyebiliriz.

Tina Finance girişimi ile çok rahatlıkla kendi tokeninizi ( kripto paranızı ) oluşturabilirsiniz. Ve pazaryerlerinde yayınlanması için gerekli desteği alabilirsiniz.

Bunu yapabilmeniz için bu adrese gitmeniz yeterli olacaktır: Tina.Finance

Yeni bir kripto para yaratırken bir coin ya da token oluşturmayı tercih edebilirsiniz. Coinler kendi blockchainlerine sahiptir, tokenler ise mevcut ağların üzerine inşa edilir. Kripto paralar, güvenliklerini ve merkeziyetsiz doğalarını blockchainlerden alır.

Tinacoin arayüzü ise tokenleri ve NFT projelerinizi, ürünlerinizi listelemek için bir sistemsel girişimdir. Yani tokenlerinizi nerede yayınlayacağım derdini de ortadan kaldırıyor. Büyük borsalara tamamen rakip olan Tinacoin arayüzünde tokeniniz yer alacak ve belki de sayısız kullanıcıya hitap edecektir.

Hem finans hem de sanat dünyasında popüler hale gelen yeni bir kavram olan NFT, ‘Non-Fungible Token’in kısaltmasıdır. Yani sadece size ait olan, değiştirilmeyen eserlere denir.

Tina coin bu eserlerinizi de kendi arayüzünde yayınlama ve koruma hakkını sizlere sunuyor.

Token Oluşturma

Tina finance ile kolayca token oluşturabileceğinizi webirinci ekibi olarak söylüyoruz. Peki bu tokenleri hangi ağlarda yayınlama şansına sahipsiniz ve hangi arzlarda bir token oluşturabilirsiniz ?

Tina.finance token oluşturma ağları:

  • Ethereum Network (ERC20)
  • Binance Smart Chain (BEP20)
  • Polygon Network (ERC20)
  • Avalanche C-Chain (ERC20)
  • Heco Chain Network (HRC20)
  • Fantom Opera Network (ERC20)
  • Arbitrum Network (ERC20)

Tüm bu ağlarda ya da istediğiniz bir tanesinde tokeninizi rahatlıkla oluşturabilirsiniz.

Token oluşturmak belki size birey ya da kurumunuz olarak mantıklı gelmiyor olabilir. Fakat benzersiz fikrinizle dünyayı değiştirmek, herhangi bir soruna karşı farkındalık yaratmak ya da kendi işletmenizde
geçerli bir token’la etrafınızda farklı olmak bu sebeplerden biri olabilir. Belki de bizim
bile tahmin edemeyeceğimiz güçlü bir fikriniz bile olabilir.

Sizler de kendi adınızla ya da güzel bir isime sahip token ile tüm dünyaya hitap edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Çok detaylı bir şekilde anlatmışsınız Bu sayede tam anlamıyla kavradım Bununla birlikte kazanç oranını yükseltmek için farklı girişimlere imza atacağım

  2. Bir sürü coin çıkıyor, hepsini bilmek imkansız sizin Web siteniz sayesinde önü açık parlak coinleri öğreniyorum ama, birkaç defa emir verdim bu coin üzerinden baya işlevli bir şey umarım daha çok güldürecek yüzümüzü. Makaleniz sayesinde daha çok bilgi sahibi oldum hakkında şimdi biraz daha kazanma vakti 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu