Teknoloji

Yeni Witcher Efsanesi Açıklandı

Yeni Witcher Efsanesi Açıklandı

Yeni Witcher Efsanesi Açıklandı CD PROJEKT RED bugün, The Witcher bilgisayar oyunu serisindeki aşağıdaki kurulumun şu anda Unreal Engine 5 ile büyümekte olduğunu, franchise için yeni bir efsaneyi ve Impression Gamings ile yeni bir inovasyon işbirliğini başlattığını açıkladı.

Bugünkü haberler, CD PROJEKT RED’in serideki önceki tek oyunculu, AAA RPG’si The Witcher 3: Wild Search’ün piyasaya sürülmesinden bu yana The Witcher serisindeki yepyeni bir oyunun ilk resmi onayını işaret ediyor. 250 Yılın Video oyunu ödülü aldı ve daha sonra Hearts of Stone ve ayrıca Blood & Wine eklentileri ile genişletildi.

Yepyeni video oyununun teaser resminde, A New Saga Starts ifadesinin eşlik ettiği bir madalyon bulunuyor. The Witcher franchise işindeki yeni bir efsanenin bu ön onayının ötesinde, geliştirme süresi veya yayın günü gibi hiçbir ek bilgi sunulmadı.

CD PROJEKT RED ayrıca Epic Games ile çok yıllı stratejik ortaklığın bir parçası olarak kesinlikle Unreal Engine 5’e taşınacaklarını da açıkladı. 2011’de piyasaya sürülen The Witcher 2: Assassins of Kings göz önüne alındığında, CD PROJEKT RED, oyunlarını oluşturmak için tescilli REDengine modern teknolojisini kullandı. Legendary ile olan bu yepyeni ilişki, yalnızca lisanslamayı değil, Unreal Engine 5’in teknik geliştirmesini ve ilgili olduğunda Unreal Engine’in gelecekteki olası varyasyonlarını da kapsar. CD PROJEKT RED tasarımcıları, The Witcher serisindeki bir sonraki oyunun geliştirilmesinden başlayarak, ana hedefi açık dünya deneyimleri için motoru özelleştirmeye yardımcı olmak olan Epic tasarımcılarıyla kesinlikle birlikte çalışacak.

yeni witcher efsanesi açıklandı

CD PROJEKT RED’in CTO’su Paweł Zawodny, bunun ve gelecekteki oyunlar için Unreal Engine 5’in kullanılması hakkında şunları söyledi:

“İç mekan RED 2.0 Makeover’ımızın temel özellikleri arasında modern teknolojiye çok daha güçlü bir şekilde odaklanmak var ve Epic Gamings ile işbirliğimiz bu konsepte dayanıyor. En başından beri ortak bir lisanslama planı düşünmedik; hem biz hem de Epic de bunu uzun vadeli, tatmin edici bir teknoloji ortaklığı olarak görüyor.CD PROJEKT RED için aşağıdaki oyunumuzun teknik talimatlarının mümkün olan en erken aşamadan itibaren bir karar vermesi önemlidir; çünkü geçmişte çok fazla kaynak harcadık REDengine’i sonraki her oyun lansmanında uyarlamanın yanı sıra ilerleme gücü. Bu işbirliği, ilerlemenin öngörülebilirliğini ve verimliliğini kesinlikle artıracağı ve aynı zamanda bize son teknoloji oyun geliştirme cihazlarına erişim sağlayacağı gerçeğinden dolayı çok şaşırtıcı. . Unreal Engine 5 kullanarak üreteceğimiz harika oyunları sabırsızlıkla bekliyorum!”

Impression Games’in Yaratıcısı ve CEO’su Tim Sweeney, ortaklık hakkında şunları söyledi:

” Grupların aslına uygunluğunun yanı sıra olağanüstü bir aralıkta dinamik açık küreler oluşturmasını sağlamak için Unreal Engine 5’i etkileyici bir şekilde inşa ediyor. Etkileşimli anlatımın ve aynı zamanda oyunun sınırlarını zorlamak için CD PROJEKT RED ile ortak olma şansımız bizi derinden etkiledi. birlikte, bu çabanın yanı sıra, programcı topluluğuna uzun yıllar bulması için fayda sağlayacaktır.”

CD PROJEKT RED, bu haberlerle birlikte Cyberpunk 2077’ye güç veren teknoloji olan REDengine’in yaklaşmakta olan Cyberpunk 2077 genişlemesinin geliştirilmesi için hala kullanıldığını doğruladı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu