Haberler

Youtube Mp3 Dönüştürücü

Youtube Mp3 Dönüştürücü Yeni

Youtube Mp3 Dönüştürücü

YouTube MP3 indirme ve dönüştürme seçenekleri birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Youtube üzerinde yayınlanan herhangi bir videonun mp3 veya mp4 gibi formatlarda cihazlarınıza indirilmesini sağlayan bu programlar sayesinde video dosyalarının sadece ses kısmını indirerek kullanabilirsiniz. Günümüzde ücretli dijital müzik ve video platformlarının popülerleşmesinin ardından bu tür yöntemler yaygın olarak tercih edilmemeye başlasa da yine de birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Youtube Music ve Premium özelliklerinin de kullanıcılara sunulmaya başlamasının ardından indirme, arka planda çalma ve çevrimdışı çalışma özelliği gibi seçeneklerin sunulması da dikkat çekmektedir. Youtube mp3 dönüştürücü olarak kullanılan web siteleri ve programlar ile kısa sürede işlem yapılabilmektedir.

Youtube Mp3 Dönüştürücü Nedir?

Youtube mp3 indirme programı kullanılarak veya programsız yöntemler kullanılarak da indirme ve dönüştürme işlemleri yapılabilmektedir. Youtube Müzik ve Youtube Premium özelliklerini kullanmak istemeyen ve ücretsiz bir şekilde cihazlarına Youtube’dan video veya ses olarak içerikleri indirmek isteyenler farklı yöntemler kullanabilirler.

Youtube mp3 dönüştürücü, Youtube’da yer alan herhangi bir videonun mp4 ya da mp3 gibi formatlara dönüştürülerek cihazlarınıza indirilmesini sağlayan bir uygulamadır. Video formatının değiştirilerek ya da sadece ses olarak indirilmesini sağlaması açısından günümüzde birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Müzik çalarınızda ve diğer cihazlarınızda dönüştürmüş olduğunuz bu videoları çalmanız mümkündür.

Youtube Mp3 İndirme Programları Neler?

Youtube mp3 indirme programı olarak hem mobil hem de bilgisayarlarda kullanılabilen farklı yazılımlar bulunmaktadır. Özellikle kısa sürede Youtube videolarını indirmek ve videoların formatını değiştirmek isteyenlerin bu programları kullanarak en kısa sürede sonuç almaları mümkündür. Mobil veya masaüstü cihazlarda kullanılmak üzere birçok farklı video indirme ve mp3 dönüştürme seçenekleri sunan programları kullanmanız da mümkündür.

Youtube mp3 dönüştürücü olarak kullanabileceğiniz popüler uygulama ve servislerden bazıları şunlardır:

 • com
 • tv
 • com
 • biz
 • com
 • H2Converter
 • TubidyCep

Cihazlarınıza ilgili programları indirerek veya doğrudan web üzerinden servis sağlayan platformlara erişim sağlayarak mp3 dönüştürme işlemlerini yapabilirsiniz. Youtube mp3 dönüştürücü olarak kullanabileceğiniz birçok farklı web sitesi ve program/uygulama bulunmaktadır.

Programsız Youtube Mp3 Dönüştürme Nasıl Yapılır?

Youtube mp3 dönüştürücü APK kullanmak zorunda kalmadan kolayca online platformlar üzerinden programsız bir şekilde dönüştürme işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Youtube üzerinde yer alan içeriklerin mp3 formatına dönüştürülmesi için öncelikle bu işlemi yapabileceğiniz platforma erişim sağlamanız gerekecektir.

Programsız bir şekilde Youtube’dan mp3 formatında veya diğer formatlarda indirme işlemlerini yapmak isteyenler FLVto.biz veya 2conv gibi popüler platformlara erişim sağlayarak indirme işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Youtube mp3 dönüştürücü araçları ile kolayca istediğiniz formatta indirme işlemi yapabilirsiniz.

Telefonda Youtube Mp3 Dönüştürücü Nasıl Kullanılır?

Youtube mp3 indirme programı ücretsiz programları kullanarak kısa sürede indirme işlemlerinin tamamlanması sağlanmaktadır. Mobil cihazlarınızın tarayıcısından mp3 dönüştürme platformlarına erişim sağladıktan sonra indirme işlemlerini mobil üzerinden de gerçekleştirmeniz mümkündür. Öte yandan Tubidy gibi uygulamalar kullanılarak da farklı dilediğiniz herhangi bir formatta mobil cihazınıza da mp3 formatında Youtube videolarını indirmeniz mümkündür.

Android cihazlarda bu yöntemler kullanılarak kısa sürede indirme ve dönüştürme işlemleri yapılsa da İOS işletim sistemine sahip cihazlarda mp3 dönüştürme ve indirme işlemleri oldukça zordur. İOS cihazlarda da çeşitli uygulamalar kullanılarak indirme işlemlerinin gerçekleştirilmesi mümkündür.

Videoyu MP3’e Çevirme Nasıl Yapılır?

mp4 dönüştürücü olarak herhangi bir program kullanmadan sadece indirmek istediğiniz Youtube videosunun bağlantı adresini kullanarak işlem yapmanız mümkündür. ‘’ss’’ yöntemiyle Youtube’dan farklı formatlarda video indirme işlemleri için basit birkaç adım takip etmeniz mümkündür.

Youtube video indirme ve mp3 dönüştürme işlemleri için kısaca şu adımlar takip edilebilir:

 • İndirmek istediğiniz Youtube içeriğini açın.
 • Tarayıcının üst kısmında yer alan linkin ‘’https://www.’’ kısmından hemen sonra ‘’ss’’ harflerini ekleyin.
 • ‘’ss’’ harflerini ekledikten sonra ‘’enter’’ tuşuyla arama yapın.
 • Açılan ekran mp4 formatnda 720, 360 gibi seçeneklerle indirme işlemi yapabilirsiniz.
 • Formatını seçtikten sonra ‘’İndir’’ butonu ile indirme işlemi tamamlanır.

Sadece bağlantı adresinin bulunduğu çubuğa ‘’ss’’ harfini ekleyerek indirme ve dönüştürme işlemlerinin yapılması mümkündür. Youtube mp3 dönüştürücü olarak tercih edeceğiniz tüm platformlar genelde benzer mantıkla çalışır. Bağlantı adresini ilgili kutucuğa yapıştırdıktan sonra dönüştürme işlemlerini birkaç saniye içinde kolayca tamamlayabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu