Teknoloji

Snapchat ipuçları: YouTube videoları doğrudan Snapchat’te nasıl paylaşılır

Y kuşağının favori sohbet uygulaması olan Snapchat, artık YouTube videolarını doğrudan uygulamadan paylaşmanıza olanak tanıyor. Özelliğin nasıl çalıştığı aşağıda açıklanmıştır.

Snapchat ipuçları: YouTube videoları doğrudan Snapchat’te nasıl paylaşılır

 

Snapchat ipuçları: YouTube videoları doğrudan Snapchat’te nasıl paylaşılır.YouTube videolarını izlemek, dünyadaki en popüler geçiş zamanlarından biridir. Bazı insanlar kelimenin tam anlamıyla sadece bu videoları izleyerek saatler geçirebilir. Neredeyse tüm popüler sosyal medya ve sohbet platformlarının YouTube video paylaşımını desteklemesinin nedeni budur. Facebook ve WhatsApp uzun süredir uygulama içinde YouTube video paylaşım özelliğine sahipken, popüler multimedya uygulaması Snapchat bu topluluğa yeni giren kişi oldu.

snapchat 1280x720 1
snapchat ipuçları: youtube videoları doğrudan snapchat’te nasıl paylaşılır

Y kuşağının favori sohbet uygulaması – Snapchat – artık YouTube videolarını doğrudan uygulamadan paylaşmanıza izin veriyor. Daha önce, aynı şeyi yapmak için YouTube bağlantılarını kopyala-yapıştır yapmak gerekiyordu. Bu özellik hem Android hem de iOS’ta kullanılabilir.

Snapchat kullanıcıları artık bir YouTube videosunu YouTube uygulamasında tek bir tıklama ile paylaşabilir ve video doğrudan Snapchat hesabınızda Story veya tek bir snap olarak paylaşılacaktır. Ayrıca çeşitli filtreler de ekleyebilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir: WhatsApp fotoğrafları, sohbetleri nasıl yedeklenir ve güvenlik özelliği nasıl etkinleştirilir

 

YouTube videoları Snapchat’te nasıl paylaşılır?

Adım 1: Telefonunuzda YouTube uygulamasını açın ve paylaşmak istediğiniz videoya gidin.

Adım 2: Aşağı kaydırın ve Paylaş simgesine tıklayın. Size videoları paylaşabileceğiniz uygulamaların bir listesini gösterecektir. Snapchat simgesini seçin.

3. Adım: Paylaşılan YouTube videosuna da efektler ve filtreler ekleyebilirsiniz.

Adım 4: Videoyu düzenledikten sonra kamera düğmesine dokunun

Adım 5: Video, Snapchat uygulamasında bir Snap olarak kaydedilir.

Snapchat kısa süre önce, içerik oluşturucuların önemsedikleri yerel yerler için benzersiz AR deneyimleri oluşturmalarına olanak tanıyan “Özel Yer İşaretleri” adlı yeni bir özellik başlattı. Bu özelliğe Lens Studio’dan erişilebilir ve yer işaretleri oluşturmak için kullanılabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu