Kripto Para

Yürüdükçe Bitcoin Kazandıran Uygulamalar

Yürüdükçe Bitcoin Kazandıran Uygulamalar

Kripto para sektörünün büyümesiyle birlikte yürüdükçe Bitcoin kazandıran uygulamalar da sektöre giriş yapmıştır. Bu uygulamaların temel mantığı insanların adım atmasını teşvik etmek olurken aynı zamanda kazanç elde etmelerini de sağlamaktır. Bu kapsamda en çok tercih edilen uygulama SweatCoin adıyla bilinmektedir. Borsalarda işlem de gören bir kripto para olan SweatCoin yürüyerek Bitcoin kazanılmasını sağlar. Bu sayede kripto para sektörünün içerisindeki kişiler hem yatırım yapabilir hem de günlük hayatta da para kazanabilmektedir. Yürüdükçe Bitcoin kazanmak isteyen kişilerin birtakım yatırımlar yapması gerekmektedir.

SweatCoin gibi uygulamalar kullanıcıların sanal ayakkabı almasını teşvik ederek daha fazla Bitcoin kazanmaları yönünde ilerlemelerini sağlar. Bu noktada sanal ayakkabıların her birinin de farklı özelliklere sahip olduğunu görmek mümkündür. Sanal paralar SweatCoin birimiyle alınır ve bu sayede marka kendi ekosistemini de beslemeye başlar. Her bir ayakkabının farklı değerinin olması yanı sıra farklı özellikleri de vardır. Değeri yüksek olan ayakkabılarla yürüyüş yapılması durumunda daha fazla kripto para kazanmak mümkündür.

SweatCoin ile Yürüyerek Bitcoin Kazanmak

SweatCoin uygulaması sayesinde yürüyüş yaparak Bitcoin kazanmanın mümkün olduğu bilinmektedir. Bu noktada yukarıda da belirtildiği üzere SweatCoin ile yürüyerek Bitcoin kazanmak için öncelikle bir ayakkabı satın almak gerekir. Ayakkabı fiyatlarının 100 ila 2 bin dolar aralığında değişkenlik gösterdiği bilinmektedir. Bu fiyat skalası içerisinden bir ayakkabı seçimi yaparak ayakkabı almak mümkündür. Böylece yürüyerek para kazanabilmek için ilk adım atılmaktadır. SweatCoin ekosistemi içerisinde satışa sunulan ayakkabıların bazıları adım başına daha yüksek miktarda gelir sunmaktadır. Bu noktada sistemin ödemeleri adım başı şeklinde hesapladığı da söylenebilir. Atılan her adım için belirli oranda Bitcoin ya da SweatCoin kazanmak mümkündür.

Kazanılan kripto varlıklar genellikle sistem içerisinde daha yüksek getiriyi sağlayan yeni bir ayakkabının alınmasında kullanılır. Böylece bileşik getirinin de gücünden yararlanarak orta ve uzun vadede yüksek oranda kazanç sağlanabilmektedir. SweatCoin ile yürüyüş yaparak ve sosyal yaşamın herhangi bir noktasında düzenli gelir elde etmek mümkündür. Pek çok kişi günlük yaşantısında da kripto para sektörünün entegreli bir şekilde olmasını sağlamak için bu sisteme giriş yapmaktadır.

Yürüyerek Bitcoin Kazandıran Uygulamalar Nasıl Kullanılır?

Yürüyerek Bitcoin kazandıran uygulamaların kullanımı için çeşitli ipuçları vardır. Bunun yanı sıra kripto para sektörünün tamamında olabileceği gibi bu sektörde de birtakım hileler bulunmaktadır. Pek çok kişi evcil hayvanının ya da aracının üzerine cep telefonunu yerleştirerek sahte adım üretmeyi denemektedir. Bu durum sistem tarafından fark edilmiş ve sonrasında gelen güncellemeyle birlikte imkânsız hale gelmiştir. Bunun yanı sıra son dönemde yürüyerek Bitcoin kazandıran uygulamalar nasıl kullanılır minvalinde sorular da yöneltilmektedir.

Yürüyüş yaparak kripto varlık kazanılabilen uygulamaların kullanımı aslında oldukça basittir. İlk olarak sisteme dahil olabilmek adına bir üyelik oluşturmak gerekir. Sonrasında KYC adı da verilen bir kimlik doğrulama sisteminin tamamlanmasıyla birlikte üyelik onaylanır. SweatCoin özelinde üyeliklerin 1-3 gün aralığında onaylandığını söylemek mümkündür. Bunun ardından yukarıda da belirtildiği üzere bir ayakkabı satın almak gerekmektedir. Bu ayakkabı tamamen sanal bir şekilde satın alınır ve sanal olarak oyun içerisindeki karaktere giydirilir. Bu sayede atılan her adımda çok daha fazla kripto varlık kazanmak mümkün hale gelir. Akabinde geriye kalan tek şey yürüyüş yaparak para kazanmaya başlamaktır. Kripto para sektörü her geçen gün büyümeye devam etmekle birlikte bu tip farklı ve inovatif gelişmelere de öncülük etmesiyle bilinmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu